Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Narzekanie Cytaty

1. Czy swą niedolę przypisuje się innym, czy też sobie samemu — jak to w pierwszym wypadku czyni socyalista, w drugim zaś, na przykład chrześcijanin – nie stanowi to bynajmniej właściwej różnicy.
2. Przestań narzekać! Motywacja! – Grzegorz Cieślik Trener Mentalny
Thank you for watching!
3. Czy starożytne sentencje i aforyzmy mają jeszcze zastosowanie we współczesnych czasach, czy też bezpowrotnie straciły swoją aktualność.
4. Najlepszenaklejki.pl
q4
5. Myśli, cytaty, dialogi – kochamjp.pl
q5
6. Dobre słowa
q6
7. Jeśli weźmiesz jedną dziesiątą energii, którą tracisz na narzekanie, i wykorzystasz ją do rozwiązywania problemów – będziesz zdumiony, jak ….
8. Czasami historie splatają się ze sobą, a czasem pokrywają się wzajemnie, tak jak rzeka pokrywa kamienie.
9. Jak medytować
q9
10. Głosuj: 123 głosów ↑ 101 głosów ↓ John Gray Narzekanie mężczyzny oznacza, że zastanawia się nad spełnieniem kobiecej prośby.
11. Poniżej znajduje się 35 wybranych przez nas cytatów, które niosą ponadczasowe przesłanie i zagrzeją do walki.
12. Jeśli weźmiesz jedną dziesiątą energii, którą tracisz na narzekanie, i wykorzystasz ją do rozwiązywania problemów – będziesz zdumiony, jak dobrze sprawy mogą się układać – Randy Pausch.
13. AG.art deco
q13
14. Obserwator Polityczny
q14
15. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q15
16. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q16
17. Biskup Janusz Mastalski
q17
18. Doprawdy, narzekanie na zmienność kobiecych humorów jest.
19. Demotywatory
q19
20. Dobre słowa
q20
21. Www.instazu.com
q21
22. Wydawnictwo Złote Myśli
q22
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. Joe Monster
q24
25. Psycholog Wojciech Klęk
q25
26. Dobre słowa
q26
27. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q27
28. Gdy natomiast rzeczowo wypowiadasz się w jakiejś sprawie, bierzesz ją we własne ręce.
29. Naklejkowi.pl
q29
30. Dobre słowa
q30
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Nie ma drugiego takiego miejsca na kuli ziemskiej gdzie narzekają tak jak my.
33. Narzekanie mężczyzny oznacza, że zastanawia się nad spełnieniem kobiecej prośby Wszystkie cytaty pisarza Definicje od Gray John.
34. Ale to oczywiście nie jest narzekanie, bo dla mnie najważniejsze jest to, że nadal jesteś w moim życiu, mimo, że miał być już koniec, codziennie dajesz mi siebie w malutkich ilościach, poprzez rozmowę.
35. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q35
36. Narzekanie, marudzenie, obarczanie innych winą za brak określonych wyników, pretensje do polityków za złe zarządzanie krajem, do szefa za to, że za mało płaci, do Boga za brak szczęścia w życiu czy do rodziców za złe wychowanie – wszystko to prowadzi do utraty odpowiedzialności za własny los.
37. Cytaty świętych i błogosławionych, cytaty z książek i prasy katolickiej, myśli z wartościowych chrześcijańskich książek.
38. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q38
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: