Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nigdy Nie Rezygnuj Z Marzeń

1. Carlos Ruiz Zafón ( Cień wiatru) Ostatnie dni to prawdziwa męka nastrojowa, ba można powiedzieć, że jestem bardzo rozstrojona emocjonalnie.
2. Szymon Wydra & Carpe Diem – Życie Jak Poemat
Thank you for watching!
3. Hundred Bookmarks
q3
4. Czytamy bo kochamy
q4
5. Fotoblog inanne – Flog
q5
6. Zaczęła mi kiełkować myśl, że chcę spróbować wyjść z mozaiką na zewnątrz, zobaczyć jak na nią reagują znajomi i nieznajomi, czy jestem w stanie o niej mówić, zachęcić do wykonania pracy, do stworzenia czegoś z „niczego”.
7. Czytamy bo kochamy
q7
8. Dla jednych szczytem marzeń będzie nowy samochód czy dom, a dla innych podróż dookoła świata.
9. Kidaj Blog – Andy Design
q9
10. I już mogę ogólnie stwierdzić, że to był mój najlepszy rok ze wszystkich razem wziętych, w każdym miesiącu działo się sporo.
11. Nie Rezygnuj Z Marzeń Pewnie tylko nieliczni (asportowi:) czytelnicy nie emocjonowali się niedzielnym skokiem Kamila Stocha na olimpiadzie w Soczi i naszym pierwszym polskim złotym medalem olimpijskim w skokach narciarskich od czasu Wojciecha Fortuny.
12. Ewa Sobkowicz
q12
13. Demotywatory
q13
14. ZespolDowna.info
q14
15. Bezuzyteczna.pl
q15
16. Nie rezygnuj z marzeń – podpowiadamy, jak zacząć oszczędzać Walt Disney powiedział kiedyś „Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić, jeśli tylko mamy odwagę je realizować”.
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Blog Wytrwali.pl
q18
19. Mianowicie napisałem do niej coś w stylu „Hej chodziliśmy razem do tego samego gimnazjum i wtedy myślałem, że jesteś fajną i wartościową osobą jednak ja nie miałem odwagi zagadać i czy nie 2020-02-16 16:04:24.
20. Naklejka na ścianę z napisem motywującym w języku polskim, wykonana z wysokiej jakości materiałów, dostępna w szerokiej gamie kolorów.
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Milena Olbrys
q22
23. Kartki i życzenia podzielone na kategorie:urodzinowe,imieninowe,boże narodzenie,wielkanocne | Kartki4you Ekartka Nie rezygnuj z marzeń.
24. Rośnij w Siłę
q24
25. Czas i tak upłynie 🙂 Ta metalowa zakładka do książki została wykonana od podstaw z satynowanej blachy, ….
26. Żyj własnym życiem
q26
27. – Oryginalna zakładka do książki Hundred Bookmarks™ – wykonana ręcznie z myślą o prawdziwych książkoholikach.
28. Nie rezygnuj z marzeń – Śmiali się, że mam nieprofesjonalną siłownie w piwnicy,ale ja pokazałem że nie liczy się sprzęt tylko poświecenie.
29. Choć z początku nie osiągał zbyt dobrych wyników (czego przyczyną może być niewłaściwe przygotowanie podczas pierwszych nauk w domu), z czasem stał się jednym z najlepszych uczniów.
30. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
31. Aforyzm autora Carlos Ruíz Zafón o treści: Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz, kiedy okażą się potrzebne.
32. Bo nawet jeśli dziś wydają się one zbyt śmiałe, zbyt cudowne, zbyt fantastyczne i zbyt niemożliwe, jutro znajdą się środki i sposoby, by je zrealizować Tekst autorski.
33. ” Nie rezygnuj z marzeń, nigdy nie wiesz,kiedy okażą się potrzebne ” Carlos Ruiz Zafón.
34. Opisała kwestię podróżowania w ciąży z medycznego punktu widzenia, a ja na swoim blogu opisuje z tej lifestylowej, życiowej strony.
35. Nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego, że cena ich realizacji wydaje Ci się zbyt wysoka.
36. ♥♥♥ W marzeniach piękne jest ,że się spełniają w chwili gdy wszystkie nadzieje zostały utracone.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: