Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jestem Jak

1. Nie wiem jak nazywa się styl mojego poruszania w rytm muzyki, jednak nie ma imprezy, na której nie zerwę parkietu.
2. Czym jest kobiecość?
Thank you for watching!
3. W jednej pracy przypadkiem podsłuchałem jak jestem nazywany idiotą, potem odszedłem bo ogólnie nie podobało mi się to co robiłem, z drugiej wyleciałem przez swoją ignorancję, myślałem że pozjadałem wszystkie rozumy i nikogo nie słuchałem, wolałem robić po swojemu (Często mam takie przebłyski, myślę że wiem wszystko.
4. Demotywatory
q4
5. Twoje-koszulki.pl
q5
6. MegaKoszulki
q6
7. Składzik Prezentów
q7
8. Memy – Jeja.pl
q8
9. Demotywatory.pl
q9
10. Memy – Jeja.pl
q10
11. Bezuzyteczna.pl
q11
12. Top Koszulki
q12
13. 2008 · Tekst piosenki: Mam jedną pierdoloną schizofrenię Zaburzenia emocjonalne Proszę puść to na antenie Powiem ci że to fakt Powiesz mi że to obciach Pierdolę cię I tak rozejdziesz się po.
14. Demotywatory
q14
15. WielbiacaaPocalunki – Pinger.pl
q15
16. Nigdy wczesniej niezastanawialam się nad tym”jaka jestem”,dlatego bo trudno odpowiedzieć mi na to pytanie.
17. Demotywatory
q17
18. 2016 · Jestem mordercą (2016) – Thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych.
19. Warsaw Now!
q19
20. MEMy – Tapety na Pulpit
q20
21. Bohaterem tego programu był lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski, jego żona Marta Wiśniewska oraz dzieci: Xavier Wiśniewski i Fabienne Wiśniewska.
22. Według nas każda kobieta jest piękna, jednak jeśli masz co do tego wątpliwości, a spojrzenie w lustro przyprawia cię o zawroty głowy, spróbujemy ci pomóc.
23. Jestem Franky 00:30 Poznajcie Franky, która może wygląda jak zwykła nastolatka, lecz tak naprawdę jest FR4NK13, czyli najnowocześniejszym robotem skonstruowanym przez człowieka.
24. 2013 · Skupiamy uwagę na tym, co chcielibyśmy w sobie poprawić, jednak tak jak zalety mogą nam czasem zaszkodzić, tak również wady mogą mieć wymiar pozytywny.
25. MEMy – Tapety na Pulpit
q25
26. Jestem — Jak Papieros ~ Trudno mnie rzucić Jestem — Jak Wódka ~ Zostawiam efekty uboczne Jestem — Jak Szampan ~ Uderzam do głowy Jestem — Jak Heroina ~ Tylko dla odważnych Jestem — Jak Marihuana ~ Poważnie Uzależniam Jestem — Jak Morfina ~ Popadasz w euforie Jestem — Jak Kwiat ~ Tak łatwo mnie zranić Jestem — Jak Motyl ~ Tak trudno mnie złapać Jestem — Jak nadzieja.
27. Znajomy śmieje się, że jestem silna jak koń i uparta jak osioł, więc nawet gdy nie mam siły, po prostu daję z siebie wszystko, dzięki czemu wykręcam waty, jakie mam rozpisane na dany trening.
28. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi ….
29. Jej cierpliwość i wiarę we mnie gdzie czasami mówiłam, że nie dam rady a ona i tak mi mówi ze jestem mądra i silna i dam radę.
30. „Jestem jak dzik, robiłem to na sarenkę” Fot: Instagram/Big Brother Oceń Producenci „Big Brothera” zafundowali widzom seks na ekranie, a główny zainteresowany opowiada teraz, jak to było oddawać się cielesnym uciechom na oczach widzów.
31. Dziękowała Bogu, że chociaż przez tydzień odpocznie od księdza.
32. Najprostszym jednak sposobem jest sprawdzenie samego raportu, który możesz zamówić, co zostało wcześniej dokładnie omówiona.
33. Starachowicki.eu
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Koszulkizgarazu
q35
36. Bezuzyteczna.pl
q36
37. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
38. Memy – Jeja.pl
q38
39. Koszulki PROUD OF MYSELF – Selino.pl
q39
40. [Tekst i adnotacje na Rap Genius Polska] More on Genius.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: