Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Złamanej Miłości

1. Zbiór 337 aforyzmów należących do kategorii Miłość – strona 7.
2. Smutne cytaty o miłości #3
Thank you for watching!
3. J To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
4. Demotywatory
q4
5. APKPure.com
q5
6. APKPure.com
q6
7. Miłość jest czekaniem na pukanie do drzwi, na szelest złamanej gałązki, na serce, na powiew wiatru, na spadające liście, na zachód słońca, po prostu czekaniem na Ciebie.
8. Rośnij w Siłę
q8
9. W takim razie świetnie, że wpadliście właśnie do nas, bo jako jedna z niewielu stron internetowych oferujemy naszym użytkownikom maksymalnie rozbudowaną galerię zdjęć, a w niej kilkaset gotowych wzorów miłosnych tatuaży.
10. Gazeta Współczesna
q10
11. Memy, śmieszne obrazki, demotywatory, besty, kwejki, humor …
q11
12. Każdy z nas jest zakochany a więc chętnie oglądamy memy o miłości xD Administratorzy : //Czekolada //Uszat /ME\.
13. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q13
14. * Dzisiaj to my – wiekowi – porównać możemy tamte i te dzisiejsze wigilie „ze sznytem” – młodzi nasze wspomnienia nazywają „kitem” więc i je pomijamy, by nie zaznać tremy.
15. W tych cytatach, odnajdziesz piękno, jakie daje przyjaźń i miłość.
16. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q16
17. W tych czasach Wielki Chan prowadził wojnę i do pasterza przyjechali urzędnicy, żeby powołać młodzieńca do wojska.
18. Cytaty o miłości cytaty cytaty po polsku polskie cytaty złamane serce cytaty o życiu cytaty polskie cytaty z rapu polski cytat miło ść ból moje życie smutne brak miłości brakuje mi ciebie kocham moje myśli polskie zdania zranione uczucia było minęło cytat po polsku życiowe cytaty o przyjaźni smutno zlamane serce złamane obietnice ból psychiczny.
19. 19:08 3,5°C Tekst dnia 28 grudnia 2013 roku Łatwiej wyrzucić tysiące rubli z kieszeni, aniżeli jedno przywiązanie z serca.
20. APKPure.com
q20
21. Książki Dobre Jak Czekolada
q21
22. APKPure.com
q22
23. MEMy – Tapety na Pulpit
q23
24. Uzdrawiające wibracje
q24
25. Wesele z klasą
q25
26. Google Sites
q26
27. Mama w Barcelonie
q27
28. Sentencje, cytaty, opisy
q28
29. Zamyslenie.pl
q29
30. Najpiękniejsze cytaty o miłości lub cytaty o małżeństwie czerpać możemy zarówno od ludzi wielkich, jak i od ludzi zwykłych, jak wielu z nas.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: