Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Tata Cytat

1. Bardzo kocham swoje dzieci, myślę, że one również bardzo mnie kochają i ….
2. Cytaty o szkole #1
Thank you for watching!
3. OchKarol – blog parentingowy
q3
4. OchKarol – blog parentingowy
q4
5. Zamyslenie.pl
q5
6. WielkieSlowa.pl
q6
7. Laserowe LOVE
q7
8. Tekturka – Cytat Tata pierwszy bohater – Memories w kategorii Napisy, cytaty, litery i cyfry / Tekturki (wycinanki z beermaty) Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
9. Miasto Dzieci
q9
10. Czasami jedna trafiająca w sedno myśl może sprawić, że zmienisz sposób patrzenia na siebie.
11. Miasto Dzieci
q11
12. „Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy.
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Gdy dorastaliśmy, moje rodzeństwo zachowywało się tak, jakby im na mnie nie zależało, ale zawsze wiedziałam, że opiekują się oni mną, i że mogę na nich polegać.
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Art-Madam.pl
q16
17. Art-Madam.pl
q17
18. ” „Był to człowiek już stary, lat siedmiudziesiąt albo i więcej, ale czerstwy.
19. Art-Madam.pl
q19
20. Miasto Dzieci
q20
21. No zwyczajnie nie potrafi wysiedzieć na meczu, żeby mnie nie denerwować.
22. W idealnym świecie powinien on gwarantować stabilizacje i bezpieczeństwo, a także uczyć wartościowych, godnych rozwijania postaw.
23. Nowość Bogata kolekcja aforyzmów i cytatów w języku angielskim Ojciec „Ojcem zostać łatwo, znacznie trudniej nim być.
24. Nasi ojcowie często ograniczali swoje rodzicielskie obowiązki do niedzielnego spaceru z rodziną, a na widok brudnej pieluszki wzdrygali się z niechęcią.
25. Biblia 2000
q25
26. Gdy pustka i samotność cię zżera tak bardzo chcesz odnaleźć przyjaciela, lecz wiesz, że cokolwiek się stanie on nie pojawia się na zawołanie.
27. Współczesne słowniki rejestrują obie formy – tata i tato – jako poprawne, z tym że celownik rzeczownika tato w polszczyźnie ogólnej ma postać tacie, natomiast forma tatowi to regionalizm wschodni (regionalizmy nie są błędami).
28. Google has many special features to help you find exactly what you’re looking for.
29. Tata podrapał się w brodę, zdjął mi z głowy tę szpiczastą czapkę, pogładził mnie po włosach, chusteczką starł brylantynę z ręki i zapytał, czy dobrze się bawiłem.
30. W Roli Mamy
q30
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. OchKarol – blog parentingowy
q32
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. Dopuszczalne w grach.
35. 2009 · a te są mpje ulubione: Dzieciństwo jest dobre dlatego, że każdy dzień zaczyna życie na nowo, bez ciężaru dnia wczorajszego.
36. Niezażenowany łazi po domu goły (mamie nie przyszłoby to do głowy).
37. Miasto Dzieci
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: