Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Milosc Matki

1. Film szalenie mi się podobał i skończył się dośc oryginalnie.
2. KęKę – Serce matki prod. soSpecial, scratch Dj Mono, gitara Paweł Semrau
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Woman advice.pl
q4
5. To „szkoła przetrwania” pod względem finansowym, organizacyjnym i emocjonalnym.
6. Niezdrowe emocje, oczekiwania, lęki pojawiają się bardzo wcześnie, a gdy dochodzi do tego wiek dojrzewania, mamy mieszankę wybuchową, która trwa przez wiele lat.
7. Powstały setki stron internetowych i blogów na temat macierzyńskich przeżyć, rozterek i doświadczeń.
8. Kolejny raz próbuje też porozmawiać z Jędrkiem, który – podobnie jak matka – postanowił dowiedzieć się od emerytowanego urzędnika prawdy o swojej adopcji.
9. Matka meza mamisynka nie pozwala nam mieszkac razem.
10. 2019 „W tym pięknym dniu, jakim jest Dzień Matki, pragnę życzyć Wam wszystkim, Drogie Mamy, radości z macierzyństwa, cierpliwości” – napisała minister Elżbieta Rafalska.
11. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q11
12. Demotywatory
q12
13. Dysfunkcjonalne relacje matki z synem prowadzą jednak do niedojrzałych związków z innymi kobietami.
14. Demotywatory
q14
15. Bezuzyteczna.pl
q15
16. Szczegółowe opracowania dają narzędzia do stworzenia bogatej w treści prezentacji maturalnej ze znanymi dziełami sztuki i błyskotliwymi.
17. Interia – Kobieta
q17
18. Demotywatory
q18
19. Kolejny raz próbuje też porozmawiać z Jędrkiem, który – podobnie jak matka – postanowił dowiedzieć się od emerytowanego urzędnika prawdy o swojej adopcji.
20. Plakaty do samodzielnego wydruku, obrazki na ścianę do wydrukowania
q20
21. Barankownia.pl
q21
22. To znaczy nie tyle tlumaczyć,że nie ma powodu do zamartwiania się,tylko,że Ty czujesz się nieszczęśliwa gdy tak ona się zamartwia.
23. Świadome życie. Odkryj i pokochaj siebie!
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Zjawiskowa.pl
q25
26. „Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy.
27. Grace77 – Flog.pl
q27
28. Matki z innych regionow tego swiata rodza dieci i oddaja rodzinie lub znajomym na wychowanie jednoczesnie utrzymujac normalny kontakt z dzieckiem.
29. Mamotoja.pl
q29
30. Niezdrowe emocje, oczekiwania, lęki pojawiają się bardzo wcześnie, a gdy dochodzi do tego wiek dojrzewania, mamy mieszankę wybuchową, która trwa przez wiele lat.
31. Ich-liebe-es – Flog.pl
q31
32. Demotywatory
q32
33. Demotywatory
q33
34. Przykładem, który w lapidarny sposób oddaje istotę macierzyństwa, jest cytat z listu apostolskiego Jana Pawła II „Mulieris dignitaten”: „Macierzyństwo zawiera w sobie szczególne obcowanie z tajemnicą życia, które dojrzewa w łonie kobiety”.
35. Pandora – Pandora Jewelry
q35
36. Terpiłowski
q36
37. Rodziny Matki Pięknej Miłości, z po niej spotkanie opłatkowe na refektarzu klasztornym – w tym roku w nieco innym miejscu, ponieważ w pomieszczeniach użytkowanych przez Rodzinę Matki Pięknej Miłości szykowany był już remont łazienki (który rozpoczął się w następnym tygodniu).
38. Demotywatory.pl
q38
39. M jak miłość, odcinek 1494: Wojtek nie będzie chciał znać własnej matki.
40. Pandora – Pandora Jewelry
q40
41. Mimu98 – Flog
q41
42. Fotoblog marllena – Flog.pl
q42
43. Demotywatory
q43
44. Najbardziej nieśmiałe i delikatne uczucie na świecie – to miłość matki do swojego dziecka.
45. Mamotoja.pl
q45
46. Niezdrowe emocje, oczekiwania, lęki pojawiają się bardzo wcześnie, a gdy dochodzi do tego wiek dojrzewania, mamy mieszankę wybuchową, która trwa przez wiele lat.
47. Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, więc dziś przed Wami najpiękniejsze cytaty o mamie – idealne chociażby wtedy, jeśli chcecie do prezentu dodać piękną dedykację.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: