Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Stanisław Lem Cytaty

1. Słoneczny) – najbardziej znana powieść Stanisława Lema, przetłumaczona na wiele języków, zaliczana do klasyki fantastyki naukowej.
2. ,,Mały Książę” Antoine de Saint Exupéry Audiobook Pl CAŁY
Thank you for watching!
3. Tak: Dostojewski jest może najbliższym mi duchowo pisarzem, chociaż jest to bliskość choroby, nieszczęścia, piekła, zmory i wreszcie widma mogiły, a nie jakaś inna.
4. Slow Reading
q4
5. Yadda.icm.edu.pl
q5
6. Cytaty.info
q6
7. Yadda.icm.edu.pl
q7
8. Stanisław Jerzy Lec Aforyzmy, Cytaty I Sentencje.
9. W moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.
10. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q10
11. Zamyslenie.pl
q11
12. Stanisław Lem – wybrane cytaty Stanisław Lem Filozofia.
13. Do końca życia został dużym dzieckiem, który puszcza bańki mydlane z wnuczką i buja się na huśtawce.
14. Bogusław Szedny
q14
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Dobreprogramy
q16
17. Jego twórczość porusza tematy takie jak: rozwój nauki i techniki, natura ludzka, możliwość porozumienia się istot inteligentnych czy miejsce człowieka we Wszechświecie.
18. Czytam, bo…
q18
19. Polish culture
q19
20. Jeden z najbardziej popularnych, wydawanych na całym świecie pisarzy, często ubolewał, że krytyka literacka nie potrafi go ani właściwie ….
21. Sam autor wspominał o 44 językach (niektóre tłumaczenia są pirackie) i liczbie wydań pojedynczych między 1350 a 1400.
22. Pogaduchy – CBA.pl
q22
23. • Zobacz wszystkie cytaty Stanisława Lema • Zobacz wszystkie cytaty o nauce, naukowe Profesje Stanisława Lema: Pisarz , Pisarz science fiction Stanisław Lem żył w latach 1921 – 2006, filozof, futurolog, był prawdopodobnie najbardziej znanym i cenionym Polskim pisarzem gatunku science fiction na ….
24. Myśli zerwane ze smyczy
q24
25. Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
26. Criminal future
q26
27. W swojej twórczości porusza temat rozwoju nauki i techniki, porozumienia inteligentnych osób i miejsce człowieka we Wszechświecie.
28. Jak na razie, to mam jeden [*1] z polskiej Wikipedii, ale na angielskiej wersji językowej jest lepszy cytaty, z tym, że ofc po angielsku.
29. W swojej twórczości porusza temat rozwoju nauki i techniki, porozumienia inteligentnych osób i miejsce człowieka we Wszechświecie.
30. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q30
31. Należy poniżać ciało, aby tym wyżej wznieść ducha.
32. ProjekTranswersalny
q32
33. Stanisław Lem – Forum
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: