Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Schopenhauer

1. Arthur Schopenhauer cytaty na temat człowiek · Odkryj ciekawe cytaty na temat człowiek · Arthur Schopenhauer – filozof niemiecki, przedstawiciel pesymizmu w filozofii.
2. 24# – Jaki jest SENS ŻYCIA wg. Alberta Camusa? – Eseje Absurdalne
Thank you for watching!
3. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczy­tać uważnie na­pisy na dro­gow­ska­zach i pójść w in­nym kierun­ku”.
4. Demotywatory
q4
5. Aby życie było mądre, najważniejsza jest dobrze pojęta troska, po części o naszą teraźniejszość, po części o naszą przyszłość, tak aby jedno nie było przeszkodą dla drugiego.
6. Zamyslenie.pl
q6
7. Arthur Schopenhauer – filozof niemiecki, przedstawiciel pesymizmu w filozofii.
8. Cytaty.info
q8
9. Inspirująco.pl
q9
10. Arthur Schopenhauer był niemieckim filozofem nurtu pesymistycznego, na jego poglądy miały silny wpływ fascynacja Immanuelem Kantem, oraz później Buddyzm.
11. Arthur Schopenhauer był niemieckim filozofem nurtu pesymistycznego, na jego poglądy miały silny wpływ fascynacja Immanuelem Kantem, oraz później Buddyzm.
12. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q12
13. Cytaty, którymi się tutaj podzielimy są darami dla tych, którzy chcą się od niego uczyć i odzwierciedlać jego myśli.
14. Kobiety Kobietom
q14
15. Cytaty autora, Arthur Schopenhauer (97) Uwolnić kogoś od obłędu nie znaczy to zabrać, lecz dać, albowiem samo poznanie, że coś jest błędem, jest już pozytywną prawdą.
16. Artur Schopenhauer Cytaty Sentencje Przyslowia Aforyzmy.
17. ASZdziennik.pl
q17
18. Schopenhauer #antynatalizm „Ponieważ stan nasz jest taki, że lepiej, by go nie było, zatem wszystko, co nas otacza, nosi tego ślady – dokładnie tak jak w piekle wszystko trąci siarką – albowiem wszystko jest zawsze niedoskonałe i złudne, wszystko, co miłe, splecione z niemiłym, każda rozkosz tylko połowiczna, każda.
19. Jaroslawpalyska.pl
q19
20. Jeśli potrafimy w przeciwniku zrodzić poczucie, że prawdziwość jego przekonania wielce byłaby dla niego samego szkodliwa, porzuci je tak ….
21. Ilekroć mówię „tak”, widzę już, ile „nie” mnie to kosztować będzie.
22. Inspirująco.pl
q22
23. ” Dwa sposoby obalenia danej tezy: – Ad rem (odwołując się do przedmiotu sporu) – Ad hominem (odwołując się do innych ustaleń, twierdzeń przeciwnika etc) i dwie drogi do tego celu:.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. ASZdziennik.pl
q25
26. Włącz oszczędzanie
q26
27. Mocne cytaty
q27
28. Wolne lektury
q28
29. WielkieSlowa.pl
q29
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Sprawdź wszystkie książki Arthur Schopenhauer.
32. Quotes of Famous People
q32
33. Kochaj Polub Zaakceptuj – Weebly
q33
34. Moje podróże literackie
q34
35. Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów – Schopenhauer Arthur , tylko w empik.
36. Arthur Schopenhauer był niemieckim filozofem nurtu pesymistycznego, na jego poglądy miały silny wpływ fascynacja Immanuelem Kantem, oraz później Buddyzm.
37. Inspirująco
q37
38. Cytaty Arthura Schopenhauera “Istnienie ludzkie bynajmniej nie ma charakteru daru, natomiast jest w każdym calu zaciągniętym długiem.
39. Zamyslenie.pl
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: