Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Matka Cytaty

1. – Danielle Steel „Jak mówisz o kobietach, myśl wówczas o swojej matce” Dla przyszłej matki każdy drobiazg jest niezwykle ważny.
2. Maanam – Cykady na cykladach
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Matka Boża Fatimska – katolicki tytuł Maryi, Matki Jezusa, która miała objawiać się trojgu dzieci w okolicy portugalskiej miejscowości Fatima przez 6 kolejnych miesięcy poczynając od 13 maja 1917 roku.
5. Alfaiomega.cupsell.cz
q5
6. Niezwykle często od jej miłości i zaangażowania zależą również nasze sukcesy w dorosłym życiu.
7. Strona 1 Strona 2 Strona 3 🌹 Matka Boża była tak piękna, że kiedy się Ją raz zobaczyło, nie można się było powstrzymać od pragnienia, aby umrzeć, żeby Ją znowu zobaczyć.
8. Czuła i łagodna matka dla niektórych z twoich dzieci, jednocześnie okrutna i nieprzejednana macocha dla innych….
9. Info – Matka Teresa z Kalkuty – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Matka Teresa z Kalkuty.
10. Sprawdzone cytaty
q10
11. Wyrwane z kontekstu
q11
12. Zakonnica, laureatka pokojowej nagrody Nobla, założycielka zgromadzenia Misjonarek Miłości, beatyfikowana przez Kościół Katolicki.
13. Matka Boża Nieustającej Pomocy
q13
14. Papież Jan Paweł II stworzył więcej świętych niż wszyscy jego poprzednicy przez ostatnie siedem stuleci razem wzięci, szczególną sympatię żywił zaś do Dziewicy Maryi.
15. Wielcy twórcy kultury podziwiali jej zaangażowanie, determinacje, a niekiedy wręcz bohaterstwo w zmaganiach z losem.
16. Przewodnik duchowy
q16
17. PaulinaNowak
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Dzień Matki to wyjątkowe święto, które warto celebrować.
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Wirtualny zakątek – WordPress.com
q21
22. Dobre słowa
q22
23. Zbiór aforyzmów, cytatów i przysłów o matkach: Serce matki to przepaść, na której dnie zawsze się znajdzie przebaczenie.
24. Ja to pana widziałam we wszystkich filmach: i polskich, i zagranicznych, i amerykańskich… Ale tego łobuza, to żeby mu nie dać ani grosza, albo lepiej mnie wszystko wysłać.
25. Dobre słowa
q25
26. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q26
27. Ja to pana widziałam we wszystkich filmach: i polskich, i zagranicznych, i amerykańskich… Ale tego łobuza, to żeby mu nie dać ani grosza, albo lepiej mnie wszystko wysłać.
28. Matka – to słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, która nie zdradza, to słowo, które oznacza wierność, które oznacza wielką ofiarę, nawet do śmierci, dla dobra dziecka.
29. Demotywatory
q29
30. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
31. Nic zatem dziwnego, że i cytaty o kobietach stanowią tak obfity zbiór, że wystarczyłoby ich na niejeden ton.
32. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q32
33. Mjakmama.pl
q33
34. Mindcoaching.pl
q34
35. WielkieSlowa.pl
q35
36. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
37. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q37
38. Mjakmama.pl
q38
39. Samemu trzeba nauczyć się, jak radzić sobie z każdym z nich, a gdy ci to zaczyna wychodzić, one postanawiają wyprowadzić się z domu.
40. WielkieSlowa.pl
q40
41. Gdy byłem małym dzieckiem Zawsze mnie matka stroiła w ubranka białe niebieskie O Panno Święta Czy aby jeszcze mnie kochasz Bo ja jestem pewien Że będę cię kochał Nawet w godzinę śmierci A jednak stało się koniec Nie wierzę ni w niebo ni w piekło.
42. Cytaty Maryi “Jestem miłosierną matką – twoją i wszystkich mieszkańców tego kraju oraz wszystkich innych, którzy mnie kochają, którzy mnie wzywają i pokładają we mnie ufność”.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: