Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Louise Hay Cytaty

1. Hay zaprezentowane w „Możesz uzdrowić swoje życie” szybko zaczęły być skutecznie praktykowane, a książka trafiła na listę bestsellerów New York Times’a.
2. Jaki powinien być Twój następny, właściwy KROK? | Prekognicja.pl
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Mocne cytaty
q4
5. Yoniveda.pl
q5
6. Kulinarna Maniusia
q6
7. Pomysłom towarzyszą motywujące cytaty i przemyślenia autorki, która przekonuje, że codziennie, dzięki drobnym gestom, możemy zrobić coś dobrego dla środowiska, osób w naszym otoczeniu i &nd.
8. 2019 · Louise Hay (1926–2017) – amerykańska autorka książek i trenerka personalna.
9. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q9
10. Życie i podróże
q10
11. Akademia Ducha
q11
12. Wypełnia ona moje serce, moje ciało, mój umysł i świadomość, całą moją istotę.
13. Kiedy ostatni raz spotkałem się Louise Hay, mniej więcej na miesiąc przed jej śmiercią, podzieliłem się z nią pomysłem stwo-rzenia rodzaju kalendarza, który zawierałby cytaty z jej książek na każdy dzień.
14. UpolujEbooka
q14
15. Miłość, radość i szczęście, czy lęk, smutek, żal?
q15
16. Tak Po Prostu
q16
17. Odważ się żyć bez strachu, nawet jeśli nie czujesz się dobrze, nawet jeśli czujesz się oszukany, nawet jeśli myślisz: „Jestem chory, zmęczony, nieszczęśliwy”.
18. Studio Astropsychologii
q18
19. Abraham – Hicks Anthony de Mello Bashar Cafe de Flore Ciało Umysł Dusza Cytaty Czakry Dr Leonard Coldwell Głodówka Indoktrynacja Inne Medytacja Muzyka Niejedzenie Osho Przekraczanie siebie Regresje ….
20. Ulubione cytaty z literatury – Ponieważ właśnie zbliża się sesja, a mnie przy okazji dopadło lenistwo, zamiast recenzji zamieszczam Top 10 Ulubionych cytatów z literatury.
21. Louise Lynn Hay – amerykańska autorka poradników samorozwoju i książek motywacyjnych.
22. Edyta Zając
q22
23. To autorka poradników samorozwoju i książek motywacyjnych, a także wydawca – założycielka wydawnictwa Hay House.
24. Najbardziej znana (także w Polsce) dzięki poradnikowi Możesz uzdrowić swoje życie (1984), który został przetłumaczony na ponad 30 języków i sprzedany w łącznym.
25. Studio Astropsychologii
q25
26. Uświadamiając to sobie, czuję, jak mija ucisk w żołądku, a mięśnie karku i pleców łagodnie się odprężają.
27. Najlepsze sentencje, aforyzmy, złote myśli, cytaty, wielkie słowa napisane przez Hay Louise L.
28. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami: lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość.
29. Wszechświat ciągle czeka z uśmiechem i bez ponaglania byśmy dostosowali swój sposób myślenia do rządzących nim praw.
30. Stowarzyszenie twórcze polart
q30
31. Pozytywna Strona Życia
q31
32. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q32
33. Rośnij w Siłę
q33
34. Louise Lynn Hay to amerykańska autorka książek motywacyjnych oraz poradników samorozwoju, takich jak „Możesz uzdrowić swoje życie”, „Pokochaj swoje życie: nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay” oraz „Poznaj moc, która jest w tobie”, w których przekonuje, że pozytywnym myśleniem można odmienić swoje życie i nierzadko również uzdrowić ciało.
35. • Odrobina gloryfikacji cierpienia…i jego wartości praktyczne :) • Koniec z “dramatami” w Twoim życiu • Miłość to inne słowo na wolność • Bądź wolny.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: