Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Machiavelli Książę Cytaty

1. Tamże) – filozof, pisarz społeczny i polityczny, historyk i dyplomata florencki, jedna z najważniejszych postaci włoskiego odrodzenia.
2. Audiobook Assassin’s Creed Renesans – Rozdział 7
Thank you for watching!
3. DocPlayer.pl
q3
4. Tamże) – prawnik, filozof, pisarz społeczny i polityczny, historyk i dyplomata florencki, jedna z postaci włoskiego odrodzenia.
5. Studylibpl.com
q5
6. Ponieważ więc książę obowiązany jest umieć używać bestii, powinien sobie wybrać lisa i lwa, lew bowiem nie poradzi przeciw sieciom, lis nie poradzi przeciw wilkom.
7. Głos Pomorza
q7
8. Niccolo Machiavelli Książe – Złote Cytaty Kilka wartościowych cytatów z książki Niccolo Machiavelliego pt.
9. Wydawać się może, że jest to książka, która nic nowego nie może wnieść do światopoglądu i sposobu patrzenia na świat współczesnego człowieka.
10. Zen Jaskiniowca
q10
11. Niccolò Machiavelli: Nie jest przeto koniecznym, by książę posiadał wszystkie owe zalety, które wskazałem, lecz jest bardzo potrzebnym, aby wydawało się, że je posiada.
12. Książę od Niccolo Machiavelli możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.
13. Tygodnik Polityka
q13
14. Zen Jaskiniowca
q14
15. INNPoland.pl
q15
16. Pisarz, jak we wstępie było napomniane, zajął się w tym utworze swoimi spostrzeżeniami na temat prowadzenia polityki.
17. Gazeta Wyborcza
q17
18. Książę z łaski panów ma większe trudności, aby się utrzymać, niż książę z łaski ludu, ponieważ tamtego wiele osób otacza, co mu równymi się być sądzą i którym nie może ani rozkazywać, ani też ich według upodobania zażywać.
19. INNPoland.pl
q19
20. Książka Książę Cel uświęca środki / Niccolo Machiavelli, Helion, 20,55 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz.
21. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli.
22. Depot.ceon.pl
q22
23. Life and More
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Kulturantki
q25
26. Studylibpl.com
q26
27. Studylibpl.com
q27
28. Victor Mochere
q28
29. Studylibpl.com
q29
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. NICCOLO MACHIAVELLI – KSIĄŻĘ (IL PRINCIPE) Ci, którzy pragną pozyskać łaskę księcia, stają najczęściej przed Nim z tym, co mają najbardziej wśród swoich rzeczy drogiego i co Mu, jak widzą, największą sprawi przyjemność.
32. Kultura Liberalna
q32
33. Rozumny książę powinien, skoro ma po temu sposobność, podsycać zręcznie jakąś nieprzyjaźń przeciwko sobie, aby stać się jeszcze większym przez jej ….
34. Zaczytajsie.pl
q34
35. Ponieważ więc książę obowiązany jest umieć używać bestii, powinien sobie wybrać lisa i lwa, lew bowiem nie poradzi przeciw sieciom, lis nie poradzi przeciw wilkom.
36. INNPoland.pl
q36
37. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q37
38. Fizyka Życia
q38
39. Ponieważ więc książę obowiązany jest umieć używać bestii, powinien sobie wybrać lisa i lwa, lew bowiem nie poradzi przeciw sieciom, lis nie poradzi przeciw wilkom.
40. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q40
41. Kulturantki
q41
42. Książę Machiavellego został mu poczytany za największy jego grzech, jego autor za osobę całkowicie niemoralną, do której to konkluzji wiodły nietypowe metody sprawowania władzy.
43. Depot.ceon.pl
q43
44. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q44
45. Kulturantki
q45
46. „Książę” to dzieło z zakresu filozofii a ja w takim gatunku zupełnie się nie czuję i nie sięgam po nie ,jednak ciekawość zwyciężyła i tę niewielką książkę pożyczyłam.
47. Rodzi się z tego pytanie: czy lepiej jest budzić miłość niż strach, czy strach niż miłość.
48. WielkieSlowa.pl
q48
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: