Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Krytyka Cytaty

1. Jeżeli krytyka czekając na arcydzieła nie towarzyszy pisarstwu, lecz unosi się nad nim wołając: „to wcale nie to”, nie tylko staje się sztuką dla sztuki w najgorszym sensie, lecz ryzykuje, że ….
2. Przemyślenia Niekrytego Krytyka: SEPTAGON 3
Thank you for watching!
3. Karolina Kępska
q3
4. Złap, mówię, siekierę, wpadnij z siekierą i ciach, na prawo i lewo, dzieci i kobiety, młodzież i robotników, i w ogóle wszystkich, tak, wszystkich i wszystkich.
5. Jadźka Rysuje
q5
6. O życiu io tym, co ciekawe
q6
7. Czerwona Szpilka
q7
8. Jest Pozytywnie
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Łukasz Kruszewski
q10
11. Krytyka Polityczna
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Sprawdzone cytaty
q13
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Wydawał miesięcznik katolicki “Rycerz Niepokalanej”, który to spotykał się w międzywojniu z ostrą krytyką polityczną.
16. Przewodnik duchowy
q16
17. Gdy jesteś leniwy, jest to uczucie negatywne: po prostu czujesz, że nie masz energii, czujesz się odrętwiały.
18. Myśli, cytaty, dialogi – kochamjp.pl
q18
19. To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
q19
20. IKEA zamieściła na serwisie dla swoich pracowników artykuł propagujący tolerancję wobec środowiska LGBT.
21. Cytaty Rap i Hip Hop, o miłości, o życiu, smutne, przyjaźni, z …
q21
22. Napisalozycie.home.blog
q22
23. Teoria Biznesu
q23
24. 127: „trudno ma wóz dobrze iść, kiedy jeden stary wół ciągnie dobrze sa sa, a drugi młody do lasa, potrzeba sworności“.
25. Od konfederacji barskiej, której nie lubię i nie szanuję, od kiedy bliżej ją poznałem, narodem polskim można najłatwiej rządzić, jeśli się wszystko potępia, za żadną rzeczywistość nie bierze odpowiedzialności, zawsze się apeluje do uczuć niezadowolenia, krytyki, bezwzględnego potępienia.
26. Gdybym próbował czytać wszystkie słowa krytyki skierowane przeciwko mnie – mógłbym równie dobrze zamknąć swoje biuro i wziąć się za coś innego.
27. Krytyka to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.
28. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
29. Dev.latimes.com
q29
30. Jest Pozytywnie
q30
31. Głosuj: 174 głosów ↑ 174 głosów ↓ Krytyka jest mało użyteczna i nieowocna i zarozumialcem jest ten, kto woli odgrywać rolę raczej złośliwego krytyka niż twórcy.
32. WielkieSlowa.pl
q32
33. Kobieta Zrozumie
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: