Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Tato Cytaty

1. W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
2. MATA MONTANA
Thank you for watching!
3. Blog Masmiki
q3
4. Piękne cytaty
q4
5. Z naciskiem na szczęście
q5
6. Blog Masmiki
q6
7. Miasto Dzieci
q7
8. Kochany tato, W dniu urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
9. Www.dzielnytata.pl
q9
10. Dzień Ojca 2015: cytaty o tacie i znane przysłowia o ojcach 1) „Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli” – George Herbert 2) „Mając 40 lat stwierdza, że trzeba mu kogoś, kto wskaże.
11. Głos Wielkopolski
q11
12. Jedne z nich są filozoficzne, inne poważne, inne mniej i z przymrużeniem oka, ale wszystkie mają w sobie ziarnko prawdy.
13. Serce Kobiety
q13
14. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q14
15. Miasto Dzieci
q15
16. Życie weWNĘTRZNE
q16
17. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q17
18. : Tatusiu kochany przez Boga mi dany O podaj mi rękę pójdziemy przez świat.
19. Obejrzałam wczoraj ,,Tato” ponownie – po latach i muszę stwierdzić, że pan Ślesicki w swoich filmach często cytuje zachodnie produkcje.
20. Kochany Tato w dniu Twojego święta dziękuję Ci za to, że nawet pomimo upływu lat, nadal potrafisz mi przypomnieć, jak to jest czuć się dzieckiem.
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Miasto Dzieci
q22
23. Miasto Dzieci
q23
24. Hundred Bookmarks
q24
25. W idealnym świecie powinien on gwarantować stabilizacje i bezpieczeństwo, a także uczyć wartościowych, godnych rozwijania postaw.
26. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q26
27. Temat: Cytaty dla skutecznych menedżerów Trochę swobodniejszy (luźniejszy) cytat dla innowatorów: „Jeśli nie jesteś szefem lub nie zwracasz się do prezesa per tato, musisz poważnie się zastanowić, zanim przedstawisz sugestie zmian procesów zarządzania, z którymi wiążą się zmiany pensji”.
28. Sentencje, Cytaty, Epitafia na nagrobki, pomniki, szarfy Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych sentencji, cytatów, epitafium do zamieszczenia na nagrobkach pomnikach oraz szarfach.
29. Mamotoja.pl
q29
30. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q30
31. Wybór cytatów ze słynnej epopei Adama Mickiewicza – Pan Tadeusz Pan Tadeusz – cytaty, Adam Mickiewicz – Pan Tadeusz – streszczenie, opracowanie.
32. Miasto Dzieci
q32
33. Www.dzielnytata.pl
q33
34. Mama w domu
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: