Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zycie Cytaty

1. Miłosc że smutek milosc dbaj o miłość cytaty o miłości jest cytaty-o-zyciu powiedzenia madre-mysli cytaty o życiu sentencje cytaty o milosci zycie dfafa zyciowe mądre myśli temysli.
2. Cytaty z życia wzięte 💕
Thank you for watching!
3. Znajdzsobiehobby.pl
q3
4. Manufaktura Radości
q4
5. Naklejkolandia
q5
6. Manufaktura Radości
q6
7. Jest Pozytywnie
q7
8. Życie Podkarpackie – informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska Wyszukiwanie zaawansowane Życie.
9. Powiedzenia zyciowe cytaty o życiu madre-mysli zycie temysli dbaj o miłość sentencje smutek cytaty-o-zyciu jest mądre myśli miłosc dfafa teksty o miłości cytaty o milosci jak cytaty o miłości milosc że.
10. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q10
11. InterviewMe
q11
12. Praktycznie każde dzieło poetyckie, literackie i artystyczne koncentruje się na jakimś jego aspekcie.
13. Autor: Leopold Staff, Przedśpiew Aby życie było mądre, najważniejsza jest dobrze pojęta troska, po części o naszą teraźniejszość, po części o naszą przyszłość, tak aby jedno nie było przeszkodą dla drugiego.
14. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q14
15. National Geographic
q15
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. „Wydało mi się nagle, że ta noc jest tylko jedną z tysięcy innych nocy, nocą, która przechodzi w następną i następną, tworząc wielką linię nocy, której końca na próżno by szukać.
18. Istnieją tysiące powiedzeń i przysłów, ale nie wszystkie warto cytować, nie wszystkie są mądrościami, wiele zaprzecza sobie nawzajem.
19. Mieszkajmodnie.pl
q19
20. Nasze życie jest znacznie trudniejsze niż życie naszych przodków, ponieważ musimy kupować tak wiele rzeczy, które ułatwiają nam życie.
21. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów na temat życia, narodzin, śmierci, doczesności, niesmiertelności, oddechu, kołyski i grobu, samobójstwa, duszy, ciała.
22. Carpe diem, quam minimum credula postero Korzystaj z dnia, jak najmniej ufając przyszłości.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Zamyslenie.pl
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. National Geographic
q26
27. Życiowe cytaty czy mądrości życiowe – w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je.
28. Stworzyłam to miejsce, aby skutecznie wspierać ludzi w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia.
29. Kacper Zamojski
q29
30. Niezwykłe cytaty, które wywołają zadumę i refleksję oraz spowodują, że inaczej zaczniesz patrzeć na życie.
31. Kiedy indziej wstrząsają tylko gruntem pod moimi stopami, tak że tkwią później na innej ziemi, a wtedy ktoś lub coś zostaje pochłonięty.
32. Życie i podróże
q32
33. PureStyle.pl
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: