Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Ludziach

1. Moje cztery najnowsze cytaty, które teraz mam w zeszyciku pod ręką: „Życie jest jak słuchanie obcokrajowej piosenki – na początku nie wiadomo, co nas czeka potem, czasem nieciekawa, chwilami emocjonująca, zaczynamy ją rozumieć ją dopiero od środka, ale co to za radość zrozumienia jedynie urywków, gdy i tak uważamy, że innych nuta życiowa piękniejsza.
2. Smutne cytaty o życiu i miłości😖💔
Thank you for watching!
3. Razem z nami wybierzesz się w podróż w świat myśli wielkich ludzi, znajdziesz motywację na każdy dzień, którą być może gdzieś zagubiłeś, a także powody do tego, aby radośnie iść ….
4. Podkreślano, że potrafi prosto i precyzyjnie opisywać najistotniejsze kwestie etyczne i społeczne, problemy z zakresu doktryny wiary i życia Kościoła.
5. Rośnij w Siłę
q5
6. Stanisław Krzyżowski cytaty o ludziach · Odkryj ciekawe cytaty na temat ludzie · Stanisław Krzyżowski – podporucznik piechoty Wojska Polskiego, powstaniec śląs….
7. Jbzd.com.pl
q7
8. Cytaty, powiedzenia, aforyzmy, sentencje – już prawie 6.
9. Saga o Ludziach Lodu – seria książek składająca się z 47 części, autorstwa Margit Sandemo – współczesnej pisarki norweskiej.
10. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q10
11. Manufaktura Radości
q11
12. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q12
13. J,w To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
14. Jest Pozytywnie
q14
15. Inspirująco
q15
16. Dla ludu religia jest prawdą, dla mędrców fałszem, a dla władców jest po prostu użyteczna.
17. Sentencje Życiowe o Człowieku Mądre Cytaty o Życiu Człowieka czyli Tak Jak Myśli Człowiek o Swoim Życiu Inspirujący i Motywujący Samego Siebie.
18. Zbiór cytatów naukowców, pisarzy i innych wielkich ludzi.
19. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q19
20. Skarbnica zainteresowań
q20
21. Życie i podróże
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Razem z nami wybierzesz się w podróż w świat myśli wielkich ludzi, znajdziesz motywację na każdy dzień, którą być może gdzieś zagubiłeś, a także powody do ….
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Nic zatem dziwnego, że i cytaty o kobietach stanowią tak obfity zbiór, że wystarczyłoby ich na niejeden ton.
28. Grobowiec Kłamstw
q28
29. Quotepark.com
q29
30. Włącz oszczędzanie
q30
31. Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: