Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Niedzieli

1. Poczekalnia Kategorie Losowe Top Cytaty Cytaty o miłości Cytaty o życiu Cytaty o przyjaźni Humor Śmieszne obrazki Kawały dowcipy Demotywatory Besty Memy Życzenia Życzenia urodzinowe.
2. Niedziela ❤
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Obrazki, zdjęcia, animacje, fajne grafiki, zdjęcia na facebook.
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Bazylika Mariacka
q6
7. Powiedzenia zyciowe cytaty o życiu madre-mysli zycie temysli dbaj o miło ść sentencje smutek cytaty-o-zyciu jest mądre myśli miłosc dfafa teksty o miłości cytaty o milosci jak cytaty o miłości milosc że.
8. Czestochowskie24.pl
q8
9. Parafia bł. Wincentego Kadłubka w Domaszowicach
q9
10. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli.
11. Parafia pw. św. Jana Pawła II w Rzeszowie
q11
12. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q12
13. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q13
14. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q14
15. DZIEŃ DOBRY:)MIŁEJ NIEDZIELI ŻYCZĘ:) Życzę ci odwagi, jaką ma słońce, które codziennie od nowa wschodzi nad wszelką nędzą świata.
16. Sanktuarium w Jodłówce
q16
17. Gdy się kiedyś zakochasz, nie zostawiaj sobie furtki do odwrotu, albo raczej: jeśli się zakochasz, to nie będziesz myślał o furtce odwrotu.
18. Jula i Nati – Pinger.pl
q18
19. Niedziela Palmowa (Niedziela Męki Pańskiej, Kwietna Niedziela, Wierzbna Niedziela) – święto ruchome w kalendarzu chrześcijańskim przypadające 7 dni przed Wielkanocą.
20. Wyborcza.pl
q20
21. ObrazkiOnline
q21
22. Kogut myślał o niedzieli, a w sobotę łeb ucięli.
23. Bracia Mniejsi Kapucyni
q23
24. Fajne, śmieszne zdjęcia, obrazki, fotki i memy, teksty, kawały, dowcipy i humor oraz zabawne filmy na FB.
25. Dobre słowa
q25
26. Czasami jednak zbytnie martwienie się o to, co będzie jutro, może przynieść więcej złego niż dobrego bo, jak to mówią Polacy, „ indyk myślał o niedzieli….
27. Klub gwarek
q27
28. ObrazkiOnline
q28
29. Polska Prowincja Zakonu Pijarów
q29
30. Parafia Wieczerzy Pańskiej
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: