Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Malzenstwo Cytaty

1. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
2. Cytaty Biblijne – Abba Ojcze
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Twój Dzień – otoStrona.pl
q4
5. Małżeństwo – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q5
6. Młodzian połknie haczyk, a potem do końca życia zalewa robaczyk.
7. Mjakmama.pl
q7
8. Archiwum Allegro
q8
9. Życzenia ślubne
q9
10. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
11. Weselny Expert
q11
12. MEMy – Tapety na Pulpit
q12
13. Małżeństwo z dwóch linii przerywanych tworzy jedną ciągłą, stawia przed dwoma pozbawionymi celu życiami zadanie i podwaja siłę każdego z nich do jego wykonania.
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Przewodnik duchowy
q15
16. Demotywatory
q16
17. Wesele z klasą
q17
18. Małżeństwo sakramentalne – usankcjonowany religijnie związek monogamiczny mężczyzny i kobiety będący sakramentalnym znakiem miłości Chrystusa i Kościoła (por.
19. Stare Dobre Małżeństwo (SDM) – polska grupa muzyczna zajmująca się poezją śpiewaną.
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Małżeństwo Cytaty Zebrane cytaty o małżeństwie 76 cytatów Cytaty.
22. To tylko jeden krótki fragment, ale jest w nim zawarta kwintesencja małżeńskiej miłości i tego, jacy powinniśmy być w stosunku do żony czy męża.
23. Mjakmama.pl
q23
24. Cytaty o małżeństwie – dom w ciągłej budowie „Małżeństwo jest jak dom w ciągłej budowie, każdego roku spostrzega się nowe pokoje.
25. Sensei Kap Ibara
q25
26. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
27. Jest źle, gdy para małżeńska nawzajem się nudzi.
28. Spreadshirt
q28
29. Miłość polega na zaangażowaniu wolności, jest ona wszak oddaniem siebie, a oddać siebie to właśnie znaczy: ograniczyć swoją wolność ze względu na drugiego”.
30. Niektóre z par, jak na przykład Samson i Dalila opisywani w Księdze Sędziów, wiodły życie – delikatnie mówiąc – nader barwne.
31. Małżeństwo – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q31
32. BlogiMam.pl
q32
33. Miłość i Prawda – Wspólnota Emmanuel
q33
34. Gdy przychodzi chwila prawdy i nie jesteś w stanie ponieść ofiary, to co z ciebie za przyjaciel.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: