Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Bliskość Cytaty

1. […] Nie unika trudnych pytań, ale szukając odpowiedzi pozostaje hymnem na cześć niestrudzonej miłości Boga bliskiego człowiekowi.
2. 3 PODSTAWY PRZYJAŹNI – Czy to fałszywa przyjaźń? 🤔 Robert Cialdini, Reguła Bliskości
Thank you for watching!
3. Sympatia Porady
q3
4. Akceptować siebie takim, jakim jestem i pozwolić drugiej osobie zdać sobie z tego sprawę, jest najtrudniejszym zadaniem, jakie znam i nigdy nie osiągnąłem w tym względzie pełnej doskonałości, lecz sam fakt zdania sobie sprawy, że jest to moim zadaniem, już mnie wzbogaca, pozwala mi zrozumieć, dlaczego pewne interakcje są zablokowane i tym samym skłania do ….
5. Emirates Stadium
q5
6. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q6
7. Bliskość, szybsze tętno, muzyka grająca Ci w duszy/youreprettysoul/ to Ty, jesteś tu.
8. Piękne cytaty –
q8
9. Czy starożytne sentencje i aforyzmy mają jeszcze zastosowanie we współczesnych czasach, czy też bezpowrotnie straciły swoją aktualność.
10. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q10
11. Bliskość, człowiek, charakter, kontakt 9 osób to lubi lubię to Chciałabym tylko zobaczyć, że jesteś obok, kiedy się rano obudzę, a wieczorem opowiedzieć Ci wszystko, co się stało w ciągu dnia, popatrzeć Ci w oczy i przytulić się do Ciebie.
12. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q12
13. Otwórz się dziś na bliskość Boga: w pięknie otaczającej cię przyrody, w dobroci drugiego człowieka, w pięknie i dobroci i Twojej własnej osoby, których może często nie zauważasz, w sakramentach pojednania, namaszczenia chorych (dziś dzień chorych) i w Eucharystii.
14. Bliskość – przebywanie w niedużej odległości, nawiązanie więzi.
15. Akceptować siebie takim, jakim jestem i pozwolić drugiej osobie zdać sobie z tego sprawę, jest najtrudniejszym zadaniem, jakie znam i nigdy nie osiągnąłem w tym względzie pełnej doskonałości, lecz sam fakt zdania sobie sprawy, że jest to moim zadaniem, już mnie wzbogaca, pozwala mi zrozumieć, dlaczego pewne interakcje są zablokowane i tym samym skłania do poszukiwania.
16. Jeśli pozwolisz, aby przez szczelinę sączyła się strużka wody, to w końcu rozsadza mury i nadchodzi taka chwila,.
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Zamyslenie.pl
q18
19. Dobre słowa
q19
20. Przewodnik duchowy
q20
21. Pochyliłam się nad nim, by zobaczyć jego twarz, pogłaskać go po policzku, pieścić kciukiem jego usta.
22. MEMy – Tapety na Pulpit
q22
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q23
24. Wciąż tylko trzymać go na własnej wierze, dźwigać go wbrew wszystkiemu siłą swej przekory – jest trudem i udręką Atlasa.
25. Ból i Cierpienie Cierpienie jest aktualnym doświadczeniem jedności z własnym ciałem bez możliwości zapomnienia, ani na chwile, tej ekstremalnej bliskości.
26. Cytaty to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.
27. Święto Stworzenia
q27
28. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q28
29. Piękne cytaty
q29
30. Michał Pasterski
q30
31. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q31
32. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q32
33. Dobre słowa
q33
34. MEMy – Tapety na Pulpit
q34
35. Zapatrzyłam się w głębię jego oczu i cały mój świat się zatrzymał, gdy leżałam w jego ramionach – dokładnie tam, gdzie było moje miejsce.
36. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q36
37. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: