Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Piekne Słowa

1. W dodatku są one dopracowane do ostatniej kropki i kipią od praktycznych porad, które zaadaptowane jako nawyki, gwarantują osiągnięcie poziomu co najmniej trzydziestu centymetrów ponad chodnikami.
2. Bernadeta Kowalska – Piękne kwiaty, dobre słowa (official video)
Thank you for watching!
3. Piękne cytaty
q3
4. Głos Wielkopolski
q4
5. Specjalna dedykacja trenera Anwilu Włocławek – Cieszę się bardzo, że udało się wygrać Puchar Polski, mimo że dużo osób wątpi w.
6. Piękne cytaty
q6
7. Piękne i niepiękne słowa polskie: Rzęsiście, ancymonek i prażynka – Biblioteka Śląska z pomocą Czytelników wybrała piękne słowa i zwroty.
8. Piękne słowa dla ukochanej – Forum dyskusyjne w INTERIA.
9. MEMy – Tapety na Pulpit
q9
10. Poniżej znajdują się linki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono materiały związane z wyrazem piękny: » Wyjaśnienie znaczenia wyrazu piękny.
11. Harmider to raczej u mnie hałas, a galimatias to raczej bałagan, obcyndalam się ciągle, od hultajów i ancymonów i innych huncwotów wymyślam bliskim i niebliskim, ale częściej muszę używać safanduły, bo to takie piękne słowo.
12. Ponadto, urokliwe (sam w sobie ładny epitet) słowa są nieco dłuższe, bardzo różnorodne, a przeciętny obywatel świata dąży przecież w komunikacji do wypracowania pewnych schematów, uproszczeń.
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. KobiecyHumor.pl
q14
15. Arcypiękne, niearcypiękne, niepiękne, nieprzepiękne, nietęskne, piękne, przepiękne, tęskne.
16. Największym skarbem człowieka jest życie.
17. Prawdziwe słowa nie są piękne, a słowa piękne nie są prawdziwe Lao Cy Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy Honore de Balzac Prawdziwego przyjaciela poznaje się dopiero w czasie deszczu.
18. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Menopauza.pl
q20
21. A ja najbardziej lubię dwa zdania z jego ust: gdy nazywa mnie swoją Maleńką i gdy obejmuje mnie mówiąc wprost do ucha, że wyglądam jak zawsze sexy Wtedy czuje się wyjątkowa, piękna, kochana- po prostu jego.
22. Każdy może tu dodać swój ukochany cytat z książki,filmu.
23. MEMy – Tapety na Pulpit
q23
24. Demotywatory
q24
25. Demotywatory
q25
26. Dziwne Obrazki
q26
27. Fundacja zaczyn
q27
28. Magdalenaad – Flog
q28
29. Memy – Jeja.pl
q29
30. Losowy przechooj
q30
31. Segritta.pl
q31
32. Demotywatory
q32
33. Greenangel – Flog
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: