Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Przykładać Wagę

1. Zauważyłem, że tylko nieliczne z nich mają formy żeńskie (jak braniec – branka, ale już jeniec czy malec nie) lub są to formy żeńskie „fałszywe” (np.
2. Mariusz Błaszczak: przykładamy olbrzymią wagę do bezpieczeństwa
Thank you for watching!
3. By using our services, you agree to our use of cookies.
4. Magazyn Businessman.com
q4
5. MojeTesco.pl
q5
6. Góry dla Ciebie
q6
7. W trakcie rozmowy z telemarketerem można też zażądać usunięcia swoich danych przez firmę albo odnotowania sprzeciwu wobec przetwarzania ich w celach marketingowych.
8. Budimex Nieruchomości
q8
9. Tłumaczenia w kontekście hasła „przykładać” z polskiego na włoski od Reverso Context: Należy przykładać większą uwagę do ewentualnego ryzyka związanego ze stosowaniem nowej żywności, zwłaszcza w odniesieniu do wrażliwych grup populacji.
10. War Thunder
q10
11. W młodym wieku ma wysoki poziom cholesterolu, dlatego musi przykładać większa wagę do.
12. W związku z tym, że coraz większą wagę przykłada się do skuteczności wydatków UE, oraz w celu zachowania […] proporcjonalności analizy szczególną uwagę zwrócono w ocenie na wyżej wymienione systemy informatyczne finansowane z programu, których skuteczne działanie uznano za kluczowy element ogólnego powodzenia programu Fiscalis.
13. Uroda i Zdrowie
q13
14. TenPoznan.pl
q14
15. Zespoły znajdują się w różnych momentach okresu przygotowawczego i jestem naprawdę daleki od tego, żeby przykładać wagę do sparingów.
16. Przyszłe mamy, które mają powikłania w pierwszym trymestrze ciąży, powinny przykładać większą wagę do badań kontrolnych oraz kolejnych ciąż, ze względu na duże prawdopodobieństwo poronienia.
17. Dzienniklodzki.pl
q17
18. Odkąd producenci zaczęli przykładać wagę do ich stylizacji czy wyposażenia, 250-tka jest w stanie wzbudzić zainteresowanie nawet doświadczonych motocyklistów.
19. Digital Camera Polska
q19
20. Dobrystyl.mt1033.pl
q20
21. Abventor.com
q21
22. Języczek u wagi • na wagę złota • nabrać wagi / przybrać na wadze • przykładać wagę / przywiązywać wag.
23. Z Wikisłownika – wolnego słownika wielojęzycznego.
24. PAGE Interactive
q24
25. ‘uważać coś za niezwykle ważne’.
26. Retailnet.pl
q26
27. 24 Karty […] Narodów Zjednoczonych uchwalenie przez Radę Bezpieczeństwa rezolucji w trybie rozdziału VII tej karty stanowi przejaw sprawowania podstawowej odpowiedzialności, jaką powierzono temu organowi.
28. Co to znaczy wbić sobie (coś) do głowy Definicja ślęczał całymi godzinami nad książką, nie mógł wbić sobie do głowy fundamentalnych praw.
29. „No więc możesz przykładać wagę do tego jak wyglądasz, ale nie za bardzo.
30. TheInstaProfile
q30
31. Staramy się przykładać wagę, aby publikowane dane makroekonomiczne były aktualne, a informacje możliwie najbardziej praktyczne.
32. MinisterstwoReklamy.pl
q32
33. Różne zdrowotne różności
q33
34. Biuro Prasowe Grupy Pracuj – Pracuj.pl
q34
35. Budowa i remont
q35
36. Pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.
37. Newseria Lifestyle
q37
38. Języczek u wagi • na wagę złota • nabrać wagi / przybrać na wadze • przykładać wagę / przywiązywać wag.
39. Ważne jest, aby również rodzic wiedział, jakie są cele danego etapu, czy powinien już przykładać wagę do osiąganych wyników, czy może są ważniejsze rzeczy.
40. Zakręcona na włosy
q40
41. Zakręcona na włosy
q41
42. W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla wyrażenia przykładać wagę do czegoś znajdują się łącznie 4 synonimy.
43. Oczywiście że powinni przykładać wagę do tego co mówią i co robią też,tak publicznie jak i w życiu prywatnym powinni dawać przykład.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: