Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Religijne

1. Życiowe cytaty czy mądrości życiowe – w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je.
2. Ks. Piotr Pawlukiewicz: Kto udaje, że kocha?.
Thank you for watching!
3. SlidePlayer
q3
4. Nie wydaje mi się, by ten fantastycznie cudowny wszechświat, ta ogromna przestrzeń istniejąca przez tyle czasu oraz różne gatunki zwierząt, wszystkie te rozmaite planety i atomy z wszystkimi ich ruchami, i tak dalej, aby ten cały skomplikowany świat był jedynie sceną stworzoną po to, by Bóg mógł obserwować ludzi walczących o dobro i zło – a taki jest właśnie pogląd.
5. U nas znajdziesz różnego rodzaju mądre sentencje życiowe, które zaczerpnięte zostały z żywotów Świętych, Bilblii oraz ze społeczności kościoła.
6. Nowość Bogata kolekcja aforyzmów i cytatów w języku angielskim Cytaty Religijne część 4.
7. Boże, daj mi odwagę, bym zmieniał rzeczy, które zmienić mogę, spokój, bym godził się z.
8. Rozum jak okręt Jak okręt bez sterów i kotwicy jest igraszką wiatrów, tak naszym rozumem miotają błędne myśli bez kotwicy wiaty.
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Miłość jest źródłem i początkiem wszelkiego dobra, jest wypróbowaną obroną i drogą wiodąca do nieba.
11. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q11
12. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q12
13. Podacie jakieś krótkie cytaty religijne, które mogłabym wykorzystać na stronie tytułowej do religii.
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Podkreślano, że potrafi prosto i precyzyjnie opisywać najistotniejsze kwestie etyczne i społeczne, problemy z zakresu doktryny wiary i życia Kościoła.
16. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q16
17. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q17
18. 22:00 6,4°C Jeśli chcesz być obmyty Krwią Baranka musisz się odważyć stanąć pod Jego Krzyżem.
19. Parafia Zawoja Centrum
q19
20. 101 Countries Before 50
q20
21. Cytaty religijne to najczęściej wybrane fragmenty świętych ksiąg, rozważań z kręgu filozofii religii, a nawet poezji pisanej przez duchownych.
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Kurier Poranny
q23
24. Marcel Proust Każdy człowiek, którego potomność nazwała wielkim, osiągnął sukces na tyle właśnie , na ile zdołał skupić się na celu i konsekwentnie dążyć w jednym wytyczonym kierunku.
25. Podczas wojny w Wietnamie sprzeciwiający się służbie wojskowej z powodów moralnych musieli udowodnić komisji poborowej, że ich sprzeciw rzeczywiście jest moralny.
26. Zobacz galerię (2 zdjęcia) Pierwsza komunia święta cytaty z Biblii oraz cytaty na Pierwszą Komunię Świętą z pewnością przydadzą się tym.
27. Przewodnik duchowy
q27
28. Potrzeba-dialogu.blogspot.com
q28
29. Wartości mogą ponadto tworzyć skomplikowane systemy – indywidualne lub dotyczące nawet całego społeczeństwa.
30. Express Ilustrowany
q30
31. Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi, zanim poznasz tego dobrego, żebyś mógł go rozpoznać, kiedy on się w końcu pojawi.
32. Alkoholizm – AkcjaSOS.pl
q32
33. 101 Countries Before 50
q33
34. Cytaty na Pierwszą Komunię „Niezapomnianym spotkaniem z Panem Jezusem jest bez wątpienia Pierwsza Komunia Święta – dzień, który wspomina się jako jeden z najpiękniejszych w życiu” Jan Paweł II.
35. Zamyslenie.pl
q35
36. Parafia Zawoja Centrum
q36
37. Bożenko żebyś zawsze była najpiękniejsza na zawsze Niechaj święta Anna czuwała nad tobą i żeby Pamiętała o tobie na świecie.
38. Demotywatory
q38
39. Jak okręt bez sterów i kotwicy jest igraszką wiatrów, tak naszym rozumem miotają błędne myśli bez kotwicy wiaty.
40. Archiwum Allegro
q40
41. Zdecydowanie najłatwiejszym sposobem dowiedzenia tego było powołanie się na przekonania religijne, ale tylko jeśli były to ustalone od dawna przekonania religijne.
42. 1,176 likes · 17 talking about this.
43. Unikalne życzenia w formie cytatów urodzinowych z pewnością dostarczą mu wiele radości, gdy otworzy kartę urodzinową lub książkę, w której odkryje oryginalną dedykację.
44. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q44
45. 1,194 likes · 10 talking about this.
46. Między brzegami
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: