Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Przysłowia Japońskie

1. I pies, gdy się włóczy oberwie kijem.
2. CHIŃSKIE SPRÓBUJ SIĘ NIE ZAŚMIAĆ!
Thank you for watching!
3. Znasz może jakieś przysłowia, powiedzenia lub zwroty o kamieniu.
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Zamyslenie.pl
q5
6. WielkieSlowa.pl
q6
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. Mjakmama.pl
q8
9. Repozytorium Uniwersytetu Jagiellońskiego
q9
10. Niektóre z nich są dokładnie takie same jak po polsku, inne zaś zupełnie się różnią – na przykład w japońskiej wersji “kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje.
11. Byłem tu. Tony Halik.
q11
12. Tagi: Przysłowia, cytaty, aforyzmy, złote mysli – Przysłowia japońskie, mądrości ludowe.
13. To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.
14. Byłem tu. Tony Halik.
q14
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Demotywatory
q16
17. Ciekawe, że taki kraj jak Chiny, od wieków dręczony wojnami, konfliktami i dyktaturą, jest źródłem tak wielu mądrości.
18. Byłem tu. Tony Halik.
q18
19. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q19
20. GOKO Restauracja japońska
q20
21. Mjakmama.pl
q21
22. Jak każdy z was wie w dzisiejszych czasach na Facebooku można znaleźć wszystko i wszystkich hi hi JA na tym portalu ….
23. Japońskie przysłowia to kategoria postów, która obejmuje krótkie artykuły zawierające japońskie przysłowia, moje tłumaczenie przysłów na język polski oraz moją interpretację lub komentarz do treści przysłów w kontekście polskiej i japońskiej kultury.
24. Wywodzą się z tradycji ludowych, myśli pisarzy starożytnych, przysłów biblijnych i są świadectwem wiedzy ludowej i obyczajowej.
25. Przysłowia japońskie Przedstawiam kilka przysłów japońskich: 1.
26. Używano ich już od niepamiętnych czasów w kraju kwitnącej wiśni, by pomagać mieszkańcom w codziennym życiu.
27. Śmieszne koszulki z nadrukami i napisami
q27
28. Mjakmama.pl
q28
29. Najczęściej małomówni i zasuszeni skośnoocy emeryci dzielą się na dwa typy – to albo potężni mistrzowie kung-fu, pragnący przekazać swą wiedzę młodym gołowąsom, albo też są to żywe księgi wypełnione najmądrzejszymi naukami filozofii Konfucjusza.
30. Byłem tu. Tony Halik.
q30
31. 05, 16:19 lepsza wisnia w garsci niz suschi na dachu (nie jestem do konca pewien, czy to oryginalne przyslowie Japonskie (moze.
32. Znajdziesz tu także krótkie ciekawostki na każdy temat, dowcipy i kawały, przysłowia, cytaty i ….
33. Zamyslenie.pl
q33
34. Byłem tu. Tony Halik.
q34
35. W poniższym zestawieniu przedstawiamy 15 mądrych przysłów z różnych krajów, uniwersalnych i ponadczasowych, a więc i ty możesz odnaleźć w nich wskazówki, które.
36. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q36
37. Z Wikisłownika – wolnego słownika wielojęzycznego.
38. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q38
39. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q39
40. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli.
41. Przysłowia są na ogół anonimowe (przeważnie nie znamy ich autorów), należą też przede wszystkim do twórczości ustnej.
42. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli.
43. Byłem tu. Tony Halik.
q43
44. Poznaj japońskie przysłowia o życiu salarymanów, jedzeniu i relacjach damsko-męskich.
45. Byłem tu. Tony Halik.
q45
46. Liczba wierszy: 99 · Przysłowia tego używamy kiedy, kogoś spotka ogromne lecz nieoczekiwane ….
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: