Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Poniedziałek Dzień

1. W poniedziałek słabe opady deszczu prognozowane są na Pomorzu, Warmii i Mazurach oraz na Suwalszczyźnie.
2. Małe TGD – Siedem
Thank you for watching!
3. Poniedziałek Wielkanocny (zwany też lanym poniedziałkiem) – drugi dzień świąt Wielkanocy, stanowiący w Polsce dzień wolny od pracy.
4. Parafia Radzymin
q4
5. W kościele mówi że niedziela to pierwzy dzień tygodnia a w książkach i w wierze mówią inaczej że neidziela jest 7 dniem tygodnia.
6. Konecki24.pl
q6
7. Gazetawroclawska.pl
q7
8. Ulica Ekologiczna
q8
9. 07, 21:22 zaczynam od jutra ma pytanie ten besztyk ma byc duszony,smazony,pieczony,gotowany,grillowany,czy jaki.
10. Tradycyjnym dniem bezmięsnym był poniedziałek, później środa – w żadnym zakładzie gastronomicznym nie można było wtedy dostać mięsa do posiłków.
11. Gazetawroclawska.pl
q11
12. Poniedziałek jest dniem księżyca, jesteśmy wtedy trochę zamknięci ze swoimi emocjami.
13. Demotywatory
q13
14. Jeżeli do równania cierpienia dodamy fakt, że pogoda również nas nie rozpieszcza to okaże się, że wieczorem będziemy mogli pogratulować sobie przetrwania tego dnia.
15. ObrazkiOnline
q15
16. Starostwo Powiatowe
q16
17. Jaka jest w danym dniu faza księżyca (procent jasności), godzinę wschodu i zachodu słońca, kto ma imieniny, jakie się obchodzi święta, itd.
18. III LO im. Stefana Żeromskiego
q18
19. Największe święta chrześcijańskie, takie jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie obchodzi się przez dwa dni, aby móc głębiej rozważać te tajemnice wiary.
20. Rynek Zdrowia
q20
21. Tydzień pracy etatowca pracującego w systemie równoważnym, w którym to tygodniu pracuje w sobotę (6 godzin), ma jeden dzień wolny w przedziale poniedziałek – piątek oraz dwa inne dni z.
22. Investing.com
q22
23. Aby nie rozpłakać się w drodze do pracy, ty i twoi bliscy będziecie potrzebować trochę śmiechu i dobrych życzeń.
24. Pakerzy.org
q24
25. Kartki i życzenia podzielone na kategorie:urodzinowe,imieninowe,boże narodzenie,wielkanocne Dzisiaj jest wtorek 10 marzec – 70 dzień roku, do końca.
26. Zgłoś się na nasz casting Wyjątkowa lekarka stworzyła przychodnię dla bezdomnych.
27. Demotywatory
q27
28. Nasz Powiat Siedlecki
q28
29. Demotywatory
q29
30. Dolnośląskie
q30
31. Lany Poniedziałek lub inaczej Śmigus-dyngus to polski zwyczaj wywodzący się ze starosłowiańskich obrzędów na cześć wiosny, obchodzony w drugi dzień Wielkanocy, a więc w Poniedziałek Wielkanocny.
32. Mamy bardzo dobrą wiadomość, kilka dni temu, nasz lektor zakończył nagrywanie Starego Testamentu, a co za tym idzie, mamy już nagrane całe Pismo Święte.
33. Mieszkał on stale w grobowcach i nikt już nawet łańcuchem nie mógł go związać.
34. Czy powinniśmy oddać tym pracownikom dodatkowy dzień wolny za jedno ze świąt wielkanocnych, które przypada w poniedziałek 5 kwietnia br.
35. Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: zna ktoś takie coś takiego np” środa dzień loda , niedziela dzień cwela” tylko ze z innymi dniami.
36. W Kościele Katolickim jest to drugi dzień oktawy wielkanocnej i msze odbywają się najczęściej zgodnie z porządkiem niedzielnym, nie jest to jednak święto obowiązujące katolików od uczestnictwa (w przeciwieństwie do Niedzieli Wielkanocnej).
37. Motywujemy24
q37
38. Czytania (Jk 1, 1-11) Jakub, sługa Boga i Pana Jezusa Chrystusa, śle pozdrowienie dwunastu pokoleniom w diasporze.
39. Wydział Biologii – UwB
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: