Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Deepak Chopra Cytaty

1. 2019 · This video is unavailable.
2. Jak Jaggi Vasudev został Sadhguru (PL)
Thank you for watching!
3. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.
4. Deepak Chopra Mój kraj bogaci się dzięki wsparciu ponad miliona Amerykanów hinduskiego pochodzenia, do którego zalicza się również dr Deepak Chopra, pionier medycyny alternatywnej.
5. Deepak Chopra jest amerykańskim lekarzem pochodzenia indyjskiego, pisarzem, mówcą, trenerem rozwoju duchowego i filozofem.
6. Przewodnik duchowy
q6
7. Dr Deepak Chopra, członek Amerykańskiego College’u Lekarzy, założyciel Chopra Foundation i współzałożyciel Chopra Center for Well-Being, jest znanym na całym świecie pionierem medycyny integrującej oraz osobistej transformacji.
8. Przewodnik duchowy
q8
9. Akademia Ducha
q9
10. Jan Jędrzejczyk
q10
11. Jan Jędrzejczyk
q11
12. Pełen tytuł znanego na całym świecie działa brzmi Vātsyāyana Kāma Sūtra, co w tłumaczeniu na język polski brzmi Aforyzmy o miłości napisane przez Vatsyayana”.
13. Przewodnik duchowy
q13
14. Quotepark.com
q14
15. Super cytaty cieszę się że mogłem je przeczytać i wizualizować ich znaczenie w swoim życiu.
16. Co krok dokonujesz ryzykownych wyborów – zmieniając pracę, odchodząc z toksycznego związku, przeprowadzając się, czy zakładając swój biznes.
17. Użytkownik ocenia przeczytane pozycje, a BiblioNETka poleca mu nową lekturę.
18. Rośnij w Siłę
q18
19. Serce, które nauczyło się ufać, potrafi być spokojne wśród zgiełku świata.
20. Cytaty biznesowe można spotkać prawie na każdym kroku, jednak zanim się je przytoczy, należy bardziej zapoznać się z samym znaczeniem biznesu.
21. Rośnij w Siłę
q21
22. ” ~ Matka Teresa „Wierzę w Boga, ale nie jako jedna rzecz, a nie jako stary człowiek w niebie.
23. Notatki Beaty. Empatia online. – WordPress.com
q23
24. Przewodnik duchowy
q24
25. Szkoła Coachingu Lilianna Kupaj
q25
26. Bluue Butterfly
q26
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. Deepak Chopra Zobacz wszystkie książki autora Deepak Chopra Deepak Chopra Cytat 7 marca 2012 roku, godz.
29. Z pewnością jakiś atomowy budulec życia stanowią i myśli.
30. Deepak Chopra-101 Cytatów Motywacyjnych–Twoj zienn awk otywacji–101 Cytatów Motywacyjnych-Twoj zienn awk otywacji-101 Cytatów Motywacyjnych—-101 Cytatów Motywacyjnych.
31. Postuluje łączenie współczesnych metod leczniczych z zasadami Ayurveda – starożytnej indyjskiej sztuki medycznej.
32. W New Delhi, Indie) to amerykański lekarz, mówca i pisarz, który specjalizuje się w dziedzinie duchowości oraz medycynie naturalnej, łączącej umysł i ciało.
33. Notatki Beaty. Empatia online. – WordPress.com
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Historia uczy nas, że często ludziom wierzącym w siebie i swoją misję udawało się dokonać niezwykłych czynów, mimo że rzesze innych, łącznie z uczonymi, mówiły im, że coś jest niemożliwe.
36. Cud do Odkrycia
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: