Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cynizm Cytaty

1. Widzę, że skoro Wolność słowa jest w ucisku, To co jej wzięto, Cynizm daje pośmiewisku Cyprian Kamil Norwid Nie trzeba kłaniać się Okolicznościom, a Prawdom kazać, by stały za drzwiami.
2. Nauczycielu! Tak wygląda cynizm polityków PiS!
Thank you for watching!
3. Inspirująco.pl
q3
4. Inspirująco
q4
5. Zawsze będę czekać na Ciebie
q5
6. Jeżeli podróżując w czasie, niemożliwym byłyby podróże w przeszłość, oznacza to, ze podróżnik podróżujący w przyszłość nie będzie miał możliwości powrotu.
7. Rodzice chcieli, żeby został farmaceutą, on jednak interesował się filmem.
8. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q8
9. Wiwisekcja Literacka
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Inspirujące cytaty w temacie
q11
12. Www.pdfkitapciniz.com
q12
13. Cynik jest łajdakiem, który perfidnie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jaki być powinien.
14. Zgodnie z tym uznaje, że jednostki dążą do realizacji swoich egoistycznych interesów, i wątpi w autentyczność altruistycznych motywów działań.
15. Zgodnie z tym uznaje, że jednostki dążą do realizacji swoich egoistycznych interesów, i wątpi w autentyczność altruistycznych motywów działań.
16. Demotywatory
q16
17. To raczej przesadne opieranie się na własnym egoizmie i odrzucenie wysokiego, czy wyższego stylu moralnego środowiska.
18. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
19. ” „Życie jest pełne nieszczęścia, samotności i cierpienia – i do tego kończy się o wiele zbyt wcześnie.
20. „Nasz nihilizm nie wynika z totalnego, bezmyślnego olewania wszystkich wartości, lecz jest skierowany przeciwko temu, co jest obecnie uznawane za obowiązujący model społeczny.
21. Inspirująco.pl
q21
22. Anoreksja marzeniem
q22
23. Podobną hipokryzją popisują się do dziś związkowcy ze Stoczni Gdańskiej, śląscy działacze mają zatem dobry wzór do naśladowania, a także wiedzę, czym to się kończy, ale trwają w bezsensownym uporze.
24. – 05-870 Błonie – Rated 5 based on 5 Reviews „Żałuję, że tak późno odkryłam.
25. Inspirująco.pl
q25
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Inspirująco.pl
q27
28. Wygląda na to, że wieczory wyborcze to rzadki czas, kiedy Jarosław Kaczyński – w mniej lub bardziej zawoalowanej formie – odsłania swe prawdziwe intencje.
29. Wymarzona wolność. – Tumblr
q29
30. Zawsze się znajdą się krytykanci, tyle tylko że po prostu głupi i bez poczucia humoru, niedowartościowani i chyba niedoruchani albo stare cnotki dla których temat seksu (w tym masturbacji) jest tematem tabu.
31. Inspirująco
q31
32. Trudno rozstrzygnąć, czy filozofia cyników była sposobem życia, czy właściwą szkołą filozoficzną (do ostatniego poglądu przychyla się Diogenes z Synopy zwany także Psem Mądrości).
33. Zamyslenie.pl
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: