Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nie Przywiązuj Się Do Ludzi

1. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę.
2. Ale wpadka! Jak inni postrzegają Twoje błędy?
Thank you for watching!
3. Polskie Szafiarki
q3
4. Mam pewien problem ze sobą no więc, gdy poznam kogoś to około miesiąc później nie wyobrażam sobie już żyć bez tej osoby a gdy ta osoba odejdzie to cierpie i popadam w depresje.
5. Oczywiście różne są koty, każdy mają inny charakter, nie wszystkie się tak mocno przywiązują, choć to coś innego.
6. Demotywatory
q6
7. Nie przywiązuj się do rzeczy, miejsc i ludzi Ludzka natura ma to do siebie, że człowiek nie potrafi żyć bez głębokich uczuć.
8. Boją się szybko przywiązywać do ludzi, łatwiej wtedy odejść nikogo nie raniąc i samemu nie zostać zranionym.
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Bardzo szybko przywiązuje się do ludzi, nie lubię tego, bo zawsze najgorsze są pożegnania, jest mi później strasznie ciężko zapomnieć, nie chcę pisać tutaj szczegułów, ale przywiązuje się do ludzi do których nie powinnam.
11. Demotywatory
q11
12. Niestety jestem w podobnej sytuacji, i szczerze mówiąc moja historia zakończyła się pójściem po pomoc do specjalisty.
13. Z błyskiem w oku
q13
14. Demotywatory
q14
15. Nawet tych których widzę pierwszy raz na oczy i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że już nigdy więcej ich nie zobaczę.
16. Czy zgadzasz się ze stwierdzieniem, iż „nie warto przywiązywać się do ludzi, i tak cię w końcu zawiodą”.
17. Najczęściej oceniane cytaty, przysłowia i aforyzmy – Zamyslenie.pl
q17
18. Przewodnik duchowy
q18
19. Koty mają reputację zwierząt niezależnych i zdystansowanych, a niektórzy uważają nawet, że życie u boku człowieka jest z ich strony pewnym kompromisem.
20. Charakter tych zwierząt z pewnością sprzyja rodzinom z dziećmi, bowiem psy te są otwarte, lubią się bawić, nie reagują agresywnie, są bardzo łagodne i spokojne.
21. Zazwyczaj na początku staram się zachować odpowiedni dystans, ale już po kilku miesiącach czuję, że ciężko byłoby mi funkcjonować bez tej osoby.
22. Mamaimia.pl
q22
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. Źródło: Internet Mocne Słabe +41 (47) 13 lutego 2011 o 21:27 przez ONA15555.
25. Na łamach pisma „Current Biology” zespół z Oregon State University opisał doświadczenie sprawdzające, w jaki sposób koty wiążą się z ludźmi.
26. 2020 · Dziś opowiem jak przestać się szybko przywiązywać do ludzi, którzy nas tak naprawdę nie kochają.
27. Mokra Głowa
q27
28. “Pierwsza zasada życia: nie przywiązuj się do rzeczy, miejsc i ludzi”.
29. @Floyt: tak, serio ludzie muszą robić takie eksperymenty, a nie brać wszystko na „zdrowy, chłopski rozum” tak jak robisz to ty i większość wykopków.
30. Demotywatory
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: