Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Piłce Nożnej

1. Znasz jakieś cytaty piłkarskie, którymi chcesz się podzielić.
2. Futbol Cytaty TOP 30
Thank you for watching!
3. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q3
4. Wszystko o piłce nożnej Piłka nożna to sport, który w wielu aspektach przypomina wojnę – każda z drużyn ustala własną strategię i taktykę, aby wywalczyć na boisku korzystny wynik i.
5. SportoweFakty – WP
q5
6. Trenera okiem – WordPress.com
q6
7. Znajdziesz tutaj informacje, filmy, artykuły i zdjęcia dotyczące piłki nożnej.
8. Sadurski.com
q8
9. Demotywatory
q9
10. Autor: Kazimierz Górski Dorośli mężczyźni uganiają się za kawałkiem skóry, dają się kopać po nogach, a czasami i gdzie indziej, tylko dlatego, żeby ich koledzy mogli w tym samym czasie wbić ten kawał skóry w brudną siatkę.
11. Creative Player
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Gol jest jak orgazm i tak jak o orgazm coraz trudniej o niego na świecie.
14. To, co zostanie nam po mistrzostwach w piłce nożnej, to rachunki do zapłacenia i świadomość, że nic nie ma się w Polsce tak jak patriarchat” – czytamy dalej na łamach tygodnika.
15. 2015 · This video is unavailable.
16. Gazeta Krakowska
q16
17. AboutFootball.pl
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Jest Pozytywnie
q19
20. Reprezentacja Polski w piłce nożnej – zespół piłkarski, biorący udział w imieniu Polski w meczach i sportowych imprezach międzynarodowych, powoływany przez selekcjonera, w którym mogą występować wyłącznie zawodnicy posiadający obywatelstwo polskie.
21. Miasto Dzieci
q21
22. AboutFootball.pl
q22
23. AboutFootball.pl
q23
24. Mamy coś dla tych, którzy tracą bliskich na czas trwania EURO 2016, i dla tych, którzy się w nim będą zatracać: garść komentarzy ze str.
25. Między innymi można poczytać cytaty znanych sportowców, jakie z pewnością mogą być inspiracją dla wielu miłośników piłki nożnej.
26. Przegląd Sportowy
q26
27. Cytaty piłkarskie największych gwiazd piłki nożnej • Motywacja, czyli znaczenie słów • Porażka trudnym momentem w życiu piłkarza >>.
28. Bezuzyteczna.pl
q28
29. Trenera okiem – WordPress.com
q29
30. Łączy nas piłka
q30
31. Po swojej drodze do szczęścia spotyka problemy – potyka się, upada lecz nigdy nie jest sam – Przyjaciele pomagają mu wstać by dalej walczył o swoje szczęście.
32. Jest Pozytywnie
q32
33. Joe Monster
q33
34. Trudno jednak pozostać obojętnym, kiedy telewizja serwuje mnóstwo programów na ten temat.
35. Reprezentacja Polski w piłce nożnej kobiet – zespół piłkarski, reprezentujący Rzeczpospolitą Polską w meczach i sportowych imprezach międzynarodowych, powoływany przez selekcjonera, w którym mogą występować wyłącznie zawodniczki posiadające obywatelstwo polskie.
36. Jest Pozytywnie
q36
37. Łączy nas piłka
q37
38. Read Three from the story Krótkie Cytaty O Piłce Nożnej ♥ by JulitaKarbowiak (Julita Karbowiak) with 115 reads.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: