Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Gandhi Cytaty

1. Mahatma Gandhi Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją.
2. Mahatma Gandhi Quotes
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest Mahatma Gandhi – Zamyslenie.
5. Zamyslenie.pl
q5
6. 21:43 1,3°C Narodziny i śmierć nie są dwoma odmiennymi stanami, lecz odmiennymi aspektami tego samego stanu.
7. Najlepsze sentencje, aforyzmy, złote myśli, cytaty, wielkie słowa napisane przez Ghandi Mahatma.
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Tak naprawde nazywał się Mohandas Karamchand Gandhi, lecz tego nazwiska używał tylko w młodości, znany jest głównie jako Mahatma Gandhi, albo po prostu Mahatma (Mahatma znaczy z sanskryjskiego – wielka dusza).
10. Mahatma Gandhi – cytaty „To zdrowie jest prawdziwym bogactwem, a nie kawałki złota czy srebra.
11. Piękno umysłu
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Gandhi był ojcem czterech synów, ale za swoje dzieci uważał wszystkich Indusów (mieszkańców Indii, nie tylko wyznawców hinduizmu, czyli hindusów), dlatego nazywano go ojcem narodu.
14. Bracia Samcy
q14
15. English uPOST
q15
16. Poglądy i zasady działania Gandhiego opierały się na trzech normach moralnych: a) nie wyrządzaniu zła i powszechnej życzliwości nawet wobec wrogów b) życiu w prawdzie c) ascezie prowadzącej do opanowania ciała przez ducha Został zastrzelony 30 stycznia 1948 w Delhi przez hinduskiego fanatyka Nathurama Godze, przeciwnika podziału.
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Inspirująco.pl
q18
19. Mahatma Gandhi cytat o zmianach.
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q21
22. Naklejkowi.pl
q22
23. Forum.swietageometria.info
q23
24. Demotywatory
q24
25. Demotywatory.pl
q25
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. 20 cytatów o miłości, Antoine de Saint-Exupery, Arthur Rubinstein, Charles Morgan, cytat, cytat o miłości, cytaty, cytaty Anais Nin, cytaty Antoine de Saint-Exupery, cytaty Arthur Rubinstein, cytaty Charles Morgan,.
28. Miłość to pasja
q28
29. Projekt przywództwo
q29
30. Zastanowiłem się nad tym i odpowiedziałem, że wierzę we flagę Indii.
31. Ripsonar News – WordPress.com
q31
32. Przewodnik duchowy
q32
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. Zaszufladkowano do kategorii Uncategorised-pl | Otagowano Mahatma Gandhi aforyzmy, Mahatma Gandhi cytaty, Mahatma Gandhi cytaty po angielsku, Mahatma Gandhi cytaty z tłumaczeniem, Mahatma Gandhi mądrości, Mahatma Gandhi maksymy, Mahatma Gandhi sentencje, Mahatma Gandhi słynne cytaty, Mahatma Gandhi złote myśli.
35. Zobacz też: religia Bierny opór został stworzony jako broń ludzi słabych, nie wyłącza on możliwości, że dla osiągnięcia celu użyje fizycznej przemocy.
36. Bez wątpienia byłbym chrześcijaninem, gdyby chrześcijanie byli nimi 24 godziny na dobę.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: