Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Maturze

1. Myślisz może, że więcej coś znaczysz Bo masz rozum, dwie ręce i chęć Twoje miejsce na ziemi tłumaczy Zaliczona matura na pięć Są tacy – to nie żart,.
2. Matura z języka polskiego – Teatr miłości – teatrem życia(cytaty z „Lalki”). Polski w pigułce.
Thank you for watching!
3. Słodkie cytaty o miłości po angielsku, jak i mądre cytaty o życiu czy śmieszne dowcipy to przykłady nauki języka angielskiego pełnymi zdaniami.
4. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q4
5. SlidePlayer
q5
6. Baba od polskiego
q6
7. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, wiele osób dzieliło się swoimi przemyśleniami pod tymi wpisami 🙂 Dlatego też postanowiłam napisać post blogowy, o tutaj właśnie, na temat tych mądrości życiowych.
8. Joe Monster
q8
9. MojeCytatki
q9
10. Fandemonium
q10
11. Głos Wielkopolski
q11
12. „Krzyż znaczy: miłość nie zna granic – rozpocznij od tych, którzy są najbliżej ciebie i nie zapominaj o tych, którzy są najdalej”.
13. English 4 Matura
q13
14. Dzienniklodzki.pl
q14
15. Jak wiadomo na maturze rozszezonej z historii aby uzyskać większą liczbę punktów wypadaloby umieścić jakiś cytat historyka lub kogoś.
16. Wiadomości – Gazeta
q16
17. Jest ona nie tylko prostą rozrywką, lecz również nośnikiem wyższych emocji i sposobem na radzenie sobie z rzeczywistością.
18. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
19. Głos Wielkopolski
q19
20. Serwujemy najlepsze dowcipy i kawały już 20 lat.
21. Gazeta Wrocławska
q21
22. Tomasz Grębski
q22
23. Prawdziwym człowiekiem, a nie nierealną pomnikową postacią.
24. Joe Monster
q24
25. Cytaty po angielsku są popularnym tematem wyszukań gdyż wiele z nich przeszło do historii lub niesie ze sobą ważne przesłanie, dlatego warto zwrócić na nie uwagę.
26. Demotywatory
q26
27. Dziennik Bałtycki
q27
28. Ponieważ mądre cytaty po angielsku są tak dobrym pomysłem na naukę języka angielskiego, wiele z nich znaleźć można na kursie języka angielskiego online Speakingo.
29. Dla ludu religia jest prawdą, dla mędrców fałszem, a dla władców jest po prostu użyteczna.
30. Niezwykłe cytaty, które wywołają zadumę i refleksję oraz spowodują, że inaczej zaczniesz patrzeć na życie.
31. DocPlayer.pl
q31
32. O życiu io tym, co ciekawe
q32
33. Polska Times
q33
34. Wybrałem sobie temat na maturę ustną taki : „Poczucie Prosze o pomoc w napisaniu pracy na ustną maturę z języka polskiego.
35. Pultusk24.pl
q35
36. Mikołaj Rej: A niechaj narodowie wżdy postronni znają, Iż Polacy nie gęsi, iż swó j język mają 1.
37. Demotywatory
q37
38. Reszta autorów z kategorii o przyrodzie, naturze, biologii (razem: 88) Obrazek losujący co 10 minut cytaty z kategorii o przyrodzie, naturze, biologii.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: