Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Diogenes Cytaty

1. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest Diogenes Laertios – Zamyslenie.
2. internetowa głupota [moim zdaniem #1]
Thank you for watching!
3. Najlepsze sentencje, aforyzmy, złote myśli, cytaty, wielkie słowa napisane przez Diogenes z Synopy.
4. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi.
5. W ramach, pod szkłem, równiutko, schludnie Sterczą, na wskroś przebite cudnie, Na szpilkach mych epigramatów.
6. Org, jego tematy (Diogenes, Protagoras, Empedokles) i głównych konkurentów (sparknotes.
7. Zobaczył to filozof Arystyp, który żył wygodnie za cenę pochlebiania królowi.
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Diogenes Portal zawiera przysłowia polskie, chińskie, japońskie, rosyjskie i innych narodów, cytaty i złote myśli wg nazwisk autorów.
10. SlidePlayer
q10
11. Repozytorium UMK
q11
12. Jezierski – ideolog lewicy szlachcic z kręgu Kołłątaja, „filozof ludu”, rewolucjonista, literat, w końcu umierający samotnie polski Diogenes.
13. DocPlayer.pl
q13
14. Joe Monster
q14
15. Info – Diogenes Laertios z Cylicji – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Diogenes Laertios z Cylicji.
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
18. Info – Diogenes bez beczki – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Diogenes bez beczki.
19. Sentencje starożytnych Rzymian i ich mądrości są po dziś dzień w użyciu.
20. Joe Monster
q20
21. Com – Obszerny zbiór zawierający cytaty, aforyzmy, przysłowia, sentencje.
22. Διογένης της Σινώπης Diogenes tes Sinopes – grecki filo….
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. Nietzsche.ph-f.org
q24
25. Dick Euzebiusz Janusz Korczak Jean-Paul Sartre Karol Marks Roger Stephens Immanuel Kant Zygmunt Bauman Dale Carnegie Adi Śankara Johan Huizinga Marek Hłasko Mircea Eliade W.
26. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q26
27. Księgarnia Biblioteki Narodowej – Biblioteka Narodowa
q27
28. Diogenes donosi, że zainteresowanie Zenonem i jego filozofią zaczęło się, gdy „skonsultował się z wyrocznią, aby wiedzieć, co powinien zrobić, aby osiągnąć najlepsze życie, a odpowiedzią boga było, że powinien przyjąć cerę umarłych.
29. Pierwszy patus w historii: Diogenes z Synopy Był w historii filozofii człowiek, przy którym rodzinka Magicala czy Tiger Bonzo trzymają poziom kultury niczym angielska królowa xD Diogenes z Synopy był najsłynniejszym z cyników, choć kierunek ten założył jego nauczyciel – Antystenes.
30. Archiwum Allegro
q30
31. „Żywoty i poglądy słynnych filozofów” Diogenes Laertios.
32. DocPlayer.pl
q32
33. Głosuj: 165 głosów ↑ 129 głosów ↓ Panie, nie zasłaniaj mi słońca.
34. Demotywatory
q34
35. Rozkosze, jakie mężczyzna czerpie z miłości, są o tyle uboższe od doznań kobiety, że niedostatek przyjemności mężczyzna rekompensuje mnogością przygód.
36. DocPlayer.pl
q36
37. Arystoteles (Żywoty i poglądy słynnych filozofów – Diogenes Laertios) cytaty, Filozofia 4 komentarze Arystoteles, syn Nikomacha i Faistydy, pochodził ze Stagiry.
38. DocPlayer.pl
q38
39. Wędrował na przykład w dzień po ateńskich ulicach z zapaloną latarnią, szukając jak sam mówił „prawdziwego człowieka”.
40. Quotepark.com
q40
41. SlidePlayer
q41
42. Na kształt jego filozofii znaczący wpływ wywarły nauka Demokryta oraz filozofia indyjska, z którą zetknął się towarzysząc wyprawie Aleksandra do Azji.
43. DocPlayer.pl
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: