Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Kościele

1. Więc jeżeli ktoś by poszedł na ten film, bo chce sobie urobić jakieś zdanie o Kościele, czy nawet o stanie duchowieństwa w Polsce, to jest błąd wręcz w założeniach.
2. Cytaty: Jan Paweł II
Thank you for watching!
3. W Warszawie) – ksiądz rzymskokatolicki, prałat, filolog polski, honorowy Jego Świątobliwości (zob.
4. Demaskujemy prymitywną moralność przenikającą teksty biblijne.
5. – są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej – zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.
6. Niepokoi nas ŁatwoŚĆ, z jakĄ obecnie decyduje siĘ o ziemi, bez wizji dziejowej ku przyszŁoŚci, bez naleŻytego przemyŚlenia.
7. Bez prostego języka Kościół traci wszelką możliwość, by było możliwe łowienie Boga w głębokich wodach jego tajemnicy ” – Papież o kościele i księżach, Rio de Janeiro, 27.
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Dobre słowa
q9
10. Buzz Gazeta
q10
11. Joanna199 – Flog
q11
12. Demotywatory
q12
13. Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów – WordPress.com
q13
14. Miesięcznik Civitas Christiana
q14
15. Myśli, cytaty, dialogi – kochamjp.pl
q15
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. A więc i my, chrześcijanie, nie możemy zwątpić o człowieku, wiemy bowiem, że człowiek jest zawsze większy niż jego błędy i występki.
18. Po wykładach, o godz: 18:00, odbędzie się msza za Ojczyznę i szybką beatyfikację Prymasa w kościele parafialnym p.
19. Serdecznie zapraszamy na uroczystość przyjęcia Sakramentu Komunii Świętej przez naszego synka/naszej córki.
20. Wściekły na ludzi, którzy jego zdaniem szkodzą ojczyźnie, a jednocześnie myślący o dobru państwa i ogółu.
21. Dobre słowa
q21
22. Kościół Chrystusowy w Płocku
q22
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. CUDZYNOWICE – Parafia Wszystkich Świętych
q24
25. Demotywatory.pl
q25
26. Należy zatem zadbać o wysoką jakość zarówno tekstów, jak i melodii, aby pojawiające się dziś nowe i twórcze propozycje były zgodne z przepisami liturgicznymi oraz godne kościelnej tradycji, która w sferze muzyki sakralnej może się poszczycić dorobkiem o nieocenionej wartości”.
27. SMS z Nieba
q27
28. Buzz Gazeta
q28
29. Jako pierwsi publikujemy tłumaczenie na język polski nieznanego rękopisu Tadeusza Kościuszki, opublikowanego w języku francuskim w „Kwartalniku Historycznym” w roku 1965.
30. Którzy są najbliżej ciebie i nie zapominaj o tych, którzy są najdalej”.
31. Pan nas rozpozna o ile my sami rozpoznaliśmy Go w ubogim, głodnym i znoszącym niedostatek, zepchniętym na margines, cierpiącym i samotnym.
32. Życzenia ślubne religijne, są szczególnie właściwe dla wierzących par – czyli na ślub kościelny ale też na wesele.
33. Jednym z zabiegów ”nowoczesnej” pedagogiki jest to, by w swej edukacji nie mówić o maksymach wiecznych a przede wszystkim o śmierci i piekle.
34. DocPlayer.pl
q34
35. Ludzie nigdy nie czynią zła w tak szerokim zakresie i z takim zapałem, jak wtedy, gdy robią to z przekonań religijnych.
36. Dobre słowa
q36
37. W którym nie ma nic z fali huczącej, nie opartej o tęczowe pnie, ale wiele jest z fali kojącej, która światło w głębinach odkrywa i tą światłością po liściach nie osrebrzonych tchnie.
38. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest ks.
39. WielkieSlowa.pl
q39
40. Kościół w celu pokonania swych wrogów, nie dysponując innym orężem niż przemocą zaczął prześladować, skazywać na śmierć i palić na stosie, wszystkich, którzy jego władzy nie uznawali.
41. WielkieSlowa.pl
q41
42. Dobre słowa
q42
43. Codzienna porcja najważniejszych informacji z kategorii polityka, wybory, kultura, nauka, historia, religia i ciekawostki.
44. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q44
45. Tygodnik Polityka
q45
46. Ale przyobleczcie się w Pana Jezusa Chrystusa, i nie troszczcie się zbytnio o ciało, dogadzając żądzom” (Rz 13, 13-14).
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: