Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Energia Cytaty

1. 18 kwietnia 1955 w Princeton) – fizyk teoretyczny i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki w 1921 roku za „wkład do fizyki teoretycznej, zwłaszcza opis prawa efektu fotoelektrycznego”.
2. Nicola Tesla 3 – 6 – 9 – Przesłanie Tesli
Thank you for watching!
3. Manufaktura Radości
q3
4. Sami oceńcie, czy jego wgląd był godny uwagi :) * Ludzie tacy jak my, wierzący w fizykę, wiedzą, że różnica między przeszłością, teraźniejszością i przyszłością jest.
5. Praca | AleKlasa
q5
6. Adam Krasowski
q6
7. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q7
8. Usmiechnij-sie.com
q8
9. Naklejkowi.pl
q9
10. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
11. Demotywatory
q11
12. Manufaktura Radości
q12
13. Pozytywna energia – cytaty i przemyślenia.
14. ” Winston Churchill „Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia” Albert Einstein „To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące” Paulo Coelho „Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą” Lucjusz Seneka.
15. Demotywatory
q15
16. Nie mówi się zaś o tym, że katastrofy wywołane chociażby przez elektrownie wodne, uważane za czystą i bezpieczną technologię, są odpowiedzialne za niesamowite tragedie i śmierć dziesiątków.
17. Wydawnictwo Element
q17
18. Esencja blog
q18
19. Tłamszona w archiwum energia kumuluje się we mnie, gromadzi, zagęszcza i spręża, po czym wybucha niespodziewanie i wtedy staję się na kilka minut genialny.
20. Włącz oszczędzanie
q20
21. Włącz oszczędzanie
q21
22. Ostatni cytat wydaje mi się najbardziej trafiony, poprzednie to tak różnie, może pół na pół, przedostani ewidentnie nieprawdziwy.
23. “Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę.
24. Gdy jesteś leniwy, jest to uczucie negatywne: po prostu czujesz, że nie masz energii, czujesz się odrętwiały.
25. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
26. „Bóg jest Jedynym, który ma swoje centrum wszędzie, a swoje granice nigdzie” Św.
27. To, kim jesteśmy, jakie mamy przekonania, wartości, cele często mocno powiązane jest z historią i losem naszej rodziny.
28. Przewodnik duchowy
q28
29. WielkieSlowa.pl
q29
30. Sprawdzone cytaty
q30
31. Wiliamie masz tak piękne imię że mi dech zapiera i nie wiem co napisać.
32. Tak to już jest że los sam z siebie wpycha nas w różne sytuacje czy to nam się podoba czy nie,a odrobina szaleństwa chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziła:).
33. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: