Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytat Na Dziś

1. Cytaty z Pisma Świętego, które inspirują, zadziwiają i zmuszają do zatrzymania się chociaż na chwilę w tym pędzącym świecie.
2. Jak szybko poprawić sobie humor? – Biblia cytaty
Thank you for watching!
3. Alicja ma kota
q3
4. InterviewMe
q4
5. Niezbędnik katolika – czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania liturgiczne, kalendarz liturgiczny, brewiarz, o czym warto pamiętać, czytania na każdy dzień, Slowo Boże na każdy dzień.
6. Proszę pamiętać, że wybór ten jest subiektywny, jednak mamy nadzieję, że spodoba się i, być może, natchnie do działania.
7. AJF Handmade
q7
8. Tę samą trójkę poprosi także, aby Mu towarzyszyła w Getsemani, by czuwała i modliła się z Nim razem w momencie największej próby.
9. Photo Bezpieczeństwo · Biblioteka · Dane o Kościele · Dobroczynność · Duszpasterstwo · Ekologia · Galerie fotograficzne · Liturgia · Nauczanie papieskie · Papież Franciszek · ….
10. Dobreprogramy
q10
11. SYSTEMOWE ZARZĄDZANIE KANCELARIĄ – jak zarządzać małą kancelarią?
q11
12. Każdy program w systemie Windows pracuje poprawnie do momentu niczym nieuzasadnionej utraty danych.
13. APKPure.com
q13
14. Wszystko to cytat, obłok ludzkiej mowy, słowa, co padły i myśli zwietrzałe, lustrzany obraz nieszczęsnego świata w lotnych chmurach: wieczna spekulacja.
15. Gama College
q15
16. PL – “Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na.
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Polskie Rękodzieło
q18
19. AJF Handmade
q19
20. Salezjanie.pl
q20
21. Primo Cappuccino
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Inspirująco.pl
q23
24. Edyta Zając
q24
25. Kiedy w końcu zobaczysz światełko w tunelu, na pewno będzie to pociąg nadjeżdżający z przeciwka.
26. Odkrycie dziecka
q26
27. Polskie Rękodzieło
q27
28. AJF Handmade
q28
29. Nigdy nie wzniesiesz się ponad to, czemu nie chcesz spojrzeć w oczy.
30. Proszę pamiętać, że wybór ten jest subiektywny, jednak mamy nadzieję, że spodoba się i, być może, natchnie do działania.
31. Wtedy właśnie pojęłam prawdę, że inżynierowie posiadają wiele talentów, jakich braknie poetom, i o ile inżynier jest w stanie napisać wiersz, to należy się dwa razy zastanowić, zanim wkroczy się na most zaplanowany i zbudowany przez poetę.
32. Photo Bezpieczeństwo · Biblioteka · Dane o Kościele · Dobroczynność · Duszpasterstwo · Ekologia · Galerie fotograficzne · Liturgia · Nauczanie papieskie · Papież Franciszek · ….
33. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q33
34. A przy okazji – mogę się podzielić z Wami słowami, które mnie poruszają, inspirują, pobudzają do ….
35. AJF Handmade
q35
36. 7 cytatów, które podnoszą na duchuPismo Święte przychodzi z pomocą, gdy potrzebujemy pocieszenia i wsparcia.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: