Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Chemii

1. Cytaty > Cytaty o miłości Jaki strach wzbudzasz, że nie powiedzieli Ci tego prosto w oczy Jeżeli obgadują Cię za plecami, pomyśl sobie jaki strach wzbudzasz, że nie powiedzieli Ci tego prosto w oczy.
2. Scientists about God. Naukowcy o Bogu (2)
Thank you for watching!
3. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
4. Decydują one o tym, ile możemy dać i ile czerpać z kontaktu intymnego, dlatego w okresie największych uniesień mamy nieustanny apetyt na seks i najchętniej nie wychodzilibyśmy z łóżka.
5. Wiadomości – Gazeta
q5
6. Barwnie i interesująco kreśli dzieje chemii, poczynając od starożytności, poprzez epokę alchemii, jatrochemii i okres kształtowania się nowoczesnej chemii aż do wielkich odkryć w X.
7. MEMy – Tapety na Pulpit
q7
8. Lepiej myśleć niż nie.
q8
9. „Chemia jest fizyką atomu, fizyka- mechaniką cząsteczek, a biologia-chemią białek” Fryderyk Engels „Niedaleki już czas, kiedy znajomośc chemii będzię taką sama odznaką wykształcenia i środkiem do jego zdobycia, za jaką uważano 100 czy 200 lat temu znajomość klasyków.
10. Puls Biznesu
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Legenda głosi, że listowna korespondencja, którą prowadzili, jest do dziś zamknięta w sztokholmskim instytucie.
13. Fajne-kubki.pl
q13
14. Zamyslenie.pl
q14
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. 7/7 myślałam, że znajdę trudniejsze pytania, ale zamysł na quiz był dobry.
17. Ten, kto troszczy się bardziej o doczesną pomyślność ludzkości niż o jej uświęcenie, zgubił chrześcijański pogląd na świat.
18. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q18
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Demotywatory
q20
21. Wiadomości – Gazeta
q21
22. Chemia – nauka badająca naturę i własności substancji, a zwłaszcza przemiany zachodzące pomiędzy tymi substancjami.
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Dedykacje dla nauczycieli z okazji ich święta.
25. Myśli czarno-białe
q25
26. CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im …
q26
27. Powinien być doceniany tym bardziej, że w minionych epokach edukacja była nieosiągalnym marzeniem dla tysięcy ludzi.
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Na ogół jednak wiedziałam, że postępy nie mogą przychodzić ani szybko, ani łatwo.
30. Znajdziesz tu opisy i fotografie ciekawych do¶wiadczeń, artykuły popularnonaukowe, obszerny, specjalnie wyselekcjonowany spis chemicznej literatury popularnonaukowej, adresy sklepów ze sprzętem laboratoryjnym i odczynnikami, oprogramowanie chemiczne, zagadnienia humorystyczne dotycz±ce chemii oraz wiele ….
31. Cytaty.info
q31
32. Niespodziewajka
q32
33. Zamyslenie.pl
q33
34. Dlatego wielu filozofów porównywało miłość z formą przejściowego szaleństwa, w której ośmielamy się robić rzeczy, których w innej sytuacji nie wzięlibyśmy pod uwagę.
35. Szopeneria.pl
q35
36. Wiadomości – Gazeta
q36
37. Moja nauczycielka chemii opowiadając o tych związkach chemicznych powiedziała: Piękne nazwy, gdybym kiedyś zapałała wielką miłością do chomików, to bym swoim dała takie.
38. Tlenu i azotu trudzi się przez miliardy lat, żeby zorganizować się w profesora chemii.
39. Od roku 1983 pracował w Instytucie Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN w Krakowie, gdzie był kierownikiem grupy badawczej „Chemiczne i katalityczne własności stałych.
40. Polska Times
q40
41. Wiadomości – Gazeta
q41
42. Miasto Dzieci
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: