Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Sentencje Dotyczące Przyjaźni

1. Pl czyli tak jak człowiek myśli: Sentencje Sentencje teologiczne Sentencje o miłości Sentencje o sobie Sentencje o przyjaźni Sentencje o szczęściu Sentencje o sukcesie Sentencje o pracy Inspirator osobisty Książki Psychologiczne Złote Myśli Dobre Książki Prezentacje Sentencje o Przyjaźni Cytaty o Przyjaźni.
2. Zlote Mysli o Zyciu
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Stara miłość nie rdzewieje, tylko przysparza wiele kłopotów.
6. Każdy głupi potrafi zawierać transakcje handlowe, ale trzeba geniuszu, wiary i wytrwałości by stworzyć markę.
7. Sentencje starożytnych Rzymian i ich mądrości są po dziś dzień w użyciu.
8. Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Cytaty z książki ,,Mały Książe” dotyczace przyjaźni Małego Księcia i Lisa.
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Jeśli znacie jakieś ładne i wartościowe przysłowia, albo sentencje czy aforyzmy dotyczące miłości, umieśćcie je tutaj wraz z informacją, kto jest autorem danej.
11. Zamyslenie.pl
q11
12. Gazeta Współczesna
q12
13. „Fotografie są bardzo zwodnicze, dają nam złudzenie, że jesteśmy na nich żywi, a to nieprawda, osoba na którą patrzymy, już nie istnieje i gdyby ona sama mogła nas zobaczyć, to ….
14. Łacina globalnie
q14
15. O przyjaźni O psach O rodzinie O rozstaniu O szczęściu O śmierci O tęsknocie O wierze O władzy O wolności O wspomnieniach O zazdrości O zdrowiu O zwierzętach O życiu Po angielsku Po łacinie.
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Istnieje obecnie tylu geniuszów, że należy być zadowolonym, gdy niebo obdarzy nas dzieckiem, które nie jest genialne.
18. Wszystkie Angielskie Na Agnieszki Na andrzejki Na Barbary Na Bartłomieja Na Boże Narodzenie Na Jana Na Józefa Na Łucji Na Marcina Na Michała Na Nowy Rok Na pogod.
19. „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu dobrze widzi się tylko sercem”- oznacza, że to nie wygląd zewnętrzny ani ubiór nie świadczą o człowieku, nasze oczy mogą być niejednokrotnie oszukiwane, powinniśmy się kierować w życiu sercem 2.
20. Tylko istota absolutnie silna nie potrzebuje przyjaźni.
21. Tag: sentencje o przyjaźni Cytaty o Przyjaźni Cytaty o przyjaźni Już was nie nazywam sługami, bo sługa nie wie, co czyni pan jego, ale nazwałem was przyjaciółmi, albowiem oznajmiłem wam wszystko, co usłyszałem od Ojca mego.
22. Krakowska Palarnia Kawy
q22
23. Zazdrość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. 84% Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest siadomość posiadania przyjaciela – sentencje z Małego Księcia.
28. Łacina globalnie
q28
29. Teologia Polityczna
q29
30. Zamyslenie.pl
q30
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Miłość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q32
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. Łacina globalnie
q34
35. [ Blaise Pascal ] Przyjaźń nie jest czymś spontanicznym, automatycznym, jest natomiast owocem obopólnej zgody, decyzji, życiowej postawy, otwartości.
36. Gazeta Współczesna
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: