Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wino Cytaty

1. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
2. Eleni – Miłość jak wino
Thank you for watching!
3. MEMy – Tapety na Pulpit
q3
4. Zaproszenia-przemysl.pl
q4
5. Wina – Kompendium Wiedzy
q5
6. Birofilia.org
q6
7. Zaproszenia-przemysl.pl
q7
8. Blog – Drukarnia Diamond Druk – Diamond-Druk.pl
q8
9. Mamma pcheła
q9
10. „Alkoholu tak naprawdę boją się tylko ludzie, którzy mają w sobie coś złego do ukrycia i boją się, że po wódce to z nich wylezie.
11. Dayenu design
q11
12. AG.art deco
q12
13. Poster Store
q13
14. Winny świat – WordPress.com
q14
15. ArtDuo-Shop.pl
q15
16. Memy cytaty
q16
17. Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: wino (myśli).
18. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
19. Unikalne życzenia w formie cytatów urodzinowych z pewnością dostarczą mu wiele radości, gdy otworzy kartę urodzinową lub książkę, w której odkryje oryginalną dedykację.
20. Chociaż słowa mają swoje oczywiste znaczenie, zmieniają się, gdy spojrzymy na nie ze swojej własnej perspektywy.
21. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q21
22. Scandi Poster
q22
23. Love The Journey Shop
q23
24. Cytaty o trunkach, piciu i pijących – Zbiór wypowiedzi oraz cytatów najbardziej znanych i największych ludzi jakie spłodziła matka Ziemia na temat wina.
25. W każdym miesiącu, który ma literę R – pij wino bez wody, a w każdym bez R – pij z wodą.
26. WikiRose blog
q26
27. Wino zaiste takie ma przyrodzenie, iż ludzi naprzód czyni wesołe, potym, gdy się go więcej napije, dodawa dobrej nadzieje i większego o sobie rozumienia, potym, gdy go jeszcze lepiej nachyli, przydawa ufności, śmiałości domówienia i czynienia prędkości tak, iż człowiek bywa jakoby sam nie swój, jako on, co w komedji, podpiwszy.
28. Aforyzmy miłosne, złote myśli dotyczące miłości oraz miłosne cytaty i sentencje [Strona 135] Jak spokojny a rozumny mąż usuwa się z domu, gdy jego żona zaczyna hałasować, tak samo rozum ustępuje i milknie, gdy dzika jego towarzyszka — namiętność — zaczyna burmistrzować.
29. Kobiety to my
q29
30. Inspirująco.pl
q30
31. ArtDuo-Shop.pl
q31
32. Plakaty na ściany
q32
33. Podczas przygotowań jednym z głównych elementów są zaproszenia ślubne, które należy roznieść gościom, ale wypełniając je będziemy potrzebować tekstów.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: