Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Miłe Teksty

1. Pozostaje umieć się nimi cieszyć, choć tak trudno wtedy nie poddać się podszeptom wiadomości, że one zaraz przeminą i pozostanie tęsknota.
2. Słodkie cytaty/sms #1
Thank you for watching!
3. Jeśli spotkanie zapoznawcze z rodziną swojego chłopaka lub z jego znajomymi masz jeszcze przed sobą, koniecznie po odbytej wizycie powiedz na ich temat kilka ciepłych słów.
4. Wiecie, takie niezawodne teksty na podryw, po których każda laska jest u stóp.
5. DocPlayer.pl
q5
6. 1017andpregnant.tumblr.com
q6
7. Piękne życzenia i wierszyki na Dzień Kobiet, najpiękniejsze wiersze z okazji Dnia Kobiet.
8. Wysyłaj śmieszne smsy do swoich znajomych, miłosne smsy do sympatii, życzenia urodzinowe, imieninowe, ślubne i świąteczne do wszystkich których znasz.
9. Pozytywniej.pl
q9
10. Utrwalanie i automatyzacja To etap realizowany w mowie spontanicznej, czyli wypracowanie umiejętności autokontroli i autokorekcji.
11. Hity Disco Polo
q11
12. Kreatywne prezenty
q12
13. Miłe słowa na dzień dobry potrafią rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień, a jeśli nie zawsze można przekazać je osobiście, warto użyć do tego celu telefonu.
14. Pierwszym celem będzie skierowanie się do tablicy ogłoszeń przy karczmie Siedem Kotów, położonej na wysepce na południowy wschód od Velen (mapa #1).
15. Buziak z rana mknie przez knieje, niech Twa buzia dziś się śmieje.
16. KARTKI ŚWIĄTECZNE dla Firm, na Boże Narodzenie, i na Wielkanoc
q16
17. InstaWierszyki
q17
18. SklepSlubny.Love
q18
19. Potrzebujemy wierzyć, że będzie dobrze, że nawet jeśli coś nie idzie, to przecież jeszcze życie nie powiedziało ostatniego słowa.
20. Demotywatory
q20
21. Kreatywnie w domu
q21
22. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek i zobacz teledyski swoich ulubionych utworów.
23. Kombi – Słodkiego miłego życia – tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.
24. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.
25. DocPlayer.pl
q25
26. Urodzinki, urodzinki, mej najlepszej koleżaneczki, słodkich marzeń i buziaków od twoich wszystkich chłopaków, szczęścia, zdrowia i przyjaciół.
27. Newonce.net
q27
28. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy.
29. Tekstowo.pl
q29
30. Szkolne Blogi
q30
31. SlidePlayer
q31
32. Krótki miłosny tekst wysłany na telefon, u obdarowanej nim osoby wywoła miłe uczucia, może nawet osoba ta będzie pozytywnie zaskoczona.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: