Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kiedy Facet Sie Dystansuje

1. Ograniczone sa tez mozliwosci odpisywania na smsy, rozmowy na gg, nie mowiac juz o telefonowaniu, szczegolnie w godzinach wieczornych, kiedy przeciez spedza czas w domu, w ktorym jest jego kobieta.
2. Dlaczego Ona Nie Odpisuje Po Poznaniu w Klubie? Robisz Ten Błąd?
Thank you for watching!
3. Potraktował to chyba jako wyraz obsesji :) Wlaściwie nigdy do niego co prawda nie pisałam jako pierwsza i nie dzwoniłam, ale kto wie, może miałam (bardzo dobrze ukrytą) obsesję na jego punkcie :).
4. Nie wiem na ile to moj durny mózg analizuje za bardzo wszystko i wkrecilam sie w turbokrótkim czasie czy faktycznie facet sie ….
5. Nie wiem na ile to moj durny mózg analizuje za bardzo wszystko i wkrecilam sie w turbokrótkim czasie czy faktycznie facet sie ….
6. Zwierciadlo.pl
q6
7. Zwierciadlo.pl
q7
8. HelloZdrowie
q8
9. Zwierciadlo.pl
q9
10. Związek wydaje się być szczęśliwy, nic złego nie spotkało was na drodze, ale masz wrażenie, że on nie zbliża się do ciebie, wręcz przeciwnie.
11. Zwierciadlo.pl
q11
12. Patryk Tarachoń
q12
13. MIałam do czynienia z takim typem, niby zainteresowany ale był miedzy nami taki mur nie do przebicia że nie dało się dalej.
14. Mała kultura współczesna
q14
15. Demotywatory
q15
16. Zwierciadlo.pl
q16
17. Demotywatory
q17
18. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat pismo stało się tak wpływowe, że niejedna kobieta – znana lub mniej znana – była gotowa zrobić wiele, żeby pojawić się na jego okładce.
19. Sympatia Porady
q19
20. Wrocław – Wyborcza
q20
21. Trudna Sztuka
q21
22. Spotykamy się z facetem od jakiegoś czasu i widzimy, że jest wyraźnie zainteresowany.
23. Weekend – Gazeta
q23
24. Onet Kultura
q24
25. Demotywatory
q25
26. PL – Nasza znajomosc nabierała tempa, on chcial sie często widywac, dzwonil i.
27. Zwierciadlo.pl
q27
28. Kobiece Recenzje
q28
29. To niesamowite , że ten człowiek wzbudza natychmiastowe zaufanie i mimo swej uważności nie dostrzegasz podstępu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: