Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Otaczają Mnie Kretyni

1. Sprzedaję genialny, czarny top Fruit of the Loom, z dobrze znanym, jednym z najlepiej wykreowanych złoczyńców Disneya – Skazą.
2. krol lew.mp4
Thank you for watching!
3. KonteStacja
q3
4. Maxior to zbiór najlepszych i najnowszych filmików w sieci dodawanych i ocenianych codziennie przez społeczność.
5. Drewniany Most
q5
6. Złoczyńcy Wiki – Fandom
q6
7. Bibsy.pl – 100 obrazków na minutę
q7
8. Ja to sobie wymarzyłem taki multik z otwartym światem gdzie można by było formować własne gangi (coś jak w RDR) tylko żeby zawsze była zachowana ta niepewność że ktoś może nas zdradzić i strzelić w plecy, walki o terytoria, żeby pojawiły się też a raczej głównie survivalowe aspekty w stylu szukania pożywienia, wody i amunicji.
9. Husky – NEon24.pl
q9
10. ŻELBETON – WordPress.com
q10
11. ” „Między głupotą a odwagą jest cienka granica” „Będą mi musieli mięso od kości odrąbać żebym przestał walczyć”” Pij ….
12. – Ej, ktoś wie, gdzie w naszej okolicy można znaleźć kasztany.
13. Www.napelnejkurwie.com
q13
14. 2006 · wymienie tylko dwóch żydków: Dorn – stara bandycka żydokomuna, jeszcze przedwojenna, Kleiber – żydowstwo od Bermana, Bristingerowej i innych komuno-bandytów, ciekawą biografię ma jego żona, niejaka Tereska Sukniewicz – była biegaczka.
15. No dobra, może i był najmniej lubianym, wzbudzającym strach bogiem, który próbując przejąć władzę na Olimpie, został pokonany przez marnego półboga i jego małą dziewczynkę, prawie, że zabiły go duszę, które sam zebrał, a potem trafił do żałosnego więzienia, ale przecież mogło być gorzej, prawda.
16. 1 291 636 obserwujących · Osobista strona internetowa.
17. Póki co to na niewiele się zdaje, ponieważ Bogdana uważa, że otaczają ją sami kretyni, których najchętniej wsadziłaby do rakiety i wysłała w kosmos.
18. System, aby obywatelom naprawdę dokurwić, musi uczynić ich nieufnymi względem siebie, skłóconymi, skupionymi na sobie i przekonanymi o tym, że – jak mawiał mój ulubiony czarny charakter Skaza z „Króla lwa”: „otaczają mnie kretyni”.
19. Zapytaj – Onet
q19
20. Ostatnia Tawerna
q20
21. Stado Lwiej Ziemi – Król Lew
q21
22. Stado Lwiej Ziemi – Król Lew
q22
23. Po co, oni i tak lubia ciemnosci, tylko ich zdenerwujesz, a zdenerwowany kretyn, to niebezpieczenstwo.
24. Stado Lwiej Ziemi – Król Lew
q24
25. Demotywatory
q25
26. Demotywatory
q26
27. Zapraszamy do uczestnictwa w klubie Otaczają mnie kretyni.
28. Kobieta – Gazeta.pl
q28
29. Www.napelnejkurwie.com
q29
30. Read Cytat 31 from the story Cytaty z dzieciństwa by xxlimonka002 (Misia) with 1,081 reads.
31. Read Cytat 54 from the story Cytaty, przemyślenia, życie by Singielka007 with 6,688 reads.
32. Www.napelnejkurwie.com
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: