Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dojrzała Miłość Cytaty

1. Wszelkim chorobom lekarstwo się zdarza, Jedynie miłość nie chce mieć lekarza.
2. Miłość w praktyce: Recepta na szczęście
Thank you for watching!
3. Mocne cytaty
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Aforyzm miłość aforyzm o miłości aforyzmy o miłosci cytat cytat na walentynki cytaty cytaty na ślub cytaty na walentynki cytaty o miłości miłość.
6. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q6
7. Praktyczna wiedza
q7
8. Autor kieruje się przeświadczeniem, że miłość to najważniejsze uczucie w życiu każdego człowieka, dlatego warto w nią inwestować, ponieważ tylko miłość dojrzała daje największą radość i satysfakcję.
9. Trzeba więc nauczyć się ją wyzwalać, a osiągnąć to można przez działanie.
10. Miłość to pasja
q10
11. Niestety nic nie stoi w miejscu, a zmienność jest chyba najbardziej niezmienną cechą życia, toteż i ten etap miłości powoli przemienia się w coś nowego.
12. Erich fromm miłość cytaty o miłości cytat o miłości cytaty cytat polskie cytaty cytat po polsku cytat z książki quotes motivation motywacja motywator inspiration inspiracja rozwój ….
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Moje pasje, mój świat
q14
15. Na­miętność, wro­gość, uwiel­bienie, miłość – tak, lecz nie przyjaźń – Oscar Wilde Nie mów nic.
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Jest miłość upragniona i spełniona, jest także platoniczna i niespełniona.
18. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q18
19. Pamiętam ten wiatr, kiedy szumiał w sercu nie rozumiałam jego dotyku dziś, jak dojrzała róża zrzucam płatki pewnych słów.
20. * Kiedy patrzysz na drugiego człowieka i pałasz do niego miłością, czy kiedy kontemplujesz naturę i czujesz z nią głęboki kontakt, zamknij na chwilę oczy i poczuj w sobie esencję, tej miłości lub tego piękna, nierozdzielną od tego, kim jesteś, twojej prawdziwej….
21. Miłość powinniśmy przede wszystkim okazywać ludziom niegodnym, bo sami jako niegodni grzesznicy otrzymaliśmy miłość od Boga.
22. Kobieta – Dziennik.pl
q22
23. Zbiór sentencji, cytatów na temat miłości, zakochanych, uczuć, serca, romansów, flirtów, namiętności, rozterek sercowych, rozłąki, czułości, pożądania.
24. Kwadrans dla Ciebie
q24
25. Wyrwane z kontekstu
q25
26. ” Antoine de Saint-Exupéry: „Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.
27. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q27
28. Mocne cytaty
q28
29. Moje pasje, mój świat
q29
30. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q30
31. Zamyslenie.pl
q31
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Mama Balbinka
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Kochać to pozwalać… „Kochać kogoś, to przede wszystkim pozwalać mu na to, żeby był, jaki jest.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: