Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Moje Dziecko Cytaty

1. Dzieci część 1 Dzieci część 2 „Rodzice powinni nie tyle starać się o to, aby dzieciom pozostawić po sobie dobra, ale żeby dzieci zostawić dobre.
2. Trzylatek recytuje „Pana Tadeusza”! Jurorzy zaniemówili! [Mam Talent!]
Thank you for watching!
3. ” Antoine de Saint-Exupéry „Nie usu­waj sprzed nóg swoich dzieci wszys­tkich ka­mieni, bo mogą kiedyś głową uderzyć w mur.
4. Na końcu wpisu znajdziecie też plakaty do druku do pokoju dziecięcego, które zawierają cytaty z bajek.
5. Nawet założyłam sobie specjalny notatnik, żebym mogła wszystko trzymać w jednym miejscu: cytaty, wycinki z gazet, teksty piosenek, po prostu rzeczy, o których bym nie chciała zapomnieć.
6. Wkawiarence.pl
q6
7. Zamyslenie.pl
q7
8. No i moze to glupie ale teraz mysle ze ta Dzidzia zostala zeslana z nieba przez mojego Braciszka,zeby pomoc naszej rodzinie w tym okropnym bolu.
9. Powiedzenia zyciowe cytaty o życiu madre-mysli zycie temysli dbaj o miłość sentencje smutek cytaty-o-zyciu jest mądre myśli miłosc dfafa teksty o miłości cytaty o milosci jak cytaty o miłości milosc że.
10. Moje Montessori
q10
11. Miasto Dzieci
q11
12. Zamyslenie.pl
q12
13. Dziennik Wschodni
q13
14. Cytaty o dzieciach, rodzicach, rodzicielstwie „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie.
15. Polska Times
q15
16. Nie tylko czarownice
q16
17. Dzięki dzieciom świat staje się weselszy, a ludzie zyskują motywację do działania i stawania się lepszymi ludźmi.
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Demotywatory
q19
20. Miasto Dzieci
q20
21. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
22. Mjakmama.pl
q22
23. Www.mamowato.pl
q23
24. Buzz Gazeta
q24
25. Mam prawo do własnych opinii, a to, że moje dziecko wraz z rówieśnikami używa wulgaryzmów, nie oznacza, że jeszcze muszę je tolerować w książce.
26. Karol Wojtyła Dzieci Dorastają znienacka przez miłość i potem tak nagle dorośli trzymając się za ręce wędrują w wielkim tłumie – (serca schwytane jak ptaki, profile wrastają w ziemię a w półmrok).
27. Moje dziecko, dobrze wiesz chyba, Że wieloryb – choć to nie ryba – Śpi w oceanie, Je w oceanie, Więc złóż mu za to podziękowanie.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Zginął razem ze swoimi wychowankami w obozie w Treblince podczas II wojny światowej.
30. Życiowe cytaty czy mądrości życiowe – w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je.
31. Psycholog Wojciech Wypler
q31
32. Nawet zwyczajne zbieranie znaczków budzi w dziecku ciekawość, chęć poznania czegoś więcej o tym znaczku, z jakiego kraju pochodzi, z jakiej okazji został wydany itp.
33. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q33
34. Na przestrzeni dziejów ludzkich wypowiedziano wiele pięknych słów, które pomimo upływu czasu nie tracą na aktualności i nadal wyrażają bardzo wiele.
35. Odkrycie dziecka
q35
36. Podobno Lilith wciąż próbowała, ale wszystkie jej dzieci rodziły się martwe.
37. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
38. Dawid Bagiński
q38
39. Odkrycie dziecka
q39
40. Wkawiarence.pl
q40
41. Miasto Dzieci
q41
42. Wówczas mogło się zdarzyć, że jakiś zaczarowany książę został zapomniany tylko dlatego, że ludzie myśleli, że to zwykła żaba.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: