Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Panie Marszałku Wysoka Izbo

1. W polsce mamy do czynienia z sytuacją , w której się , że miasto jest w , ale niestety , jak przy okazji , jest niemożliwe – to jest największy problem , który będzie , że nie ma.
2. [160/213] Andrzej Duda: Szanowny Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Dziękuję za to bardzo miłe przy..
Thank you for watching!
3. Wiadomości – Gazeta
q3
4. Chciałbym wypowiedzieć się kategorycznie przeciw stanowisku prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego wyrażonemu po pierwszej turze wyborów prezydenckich we Francji.
5. Panie pośle, powiedziałbym, ponieważ te przepisy powinny być poważne, przedstawiciel Polityki Rady Ministrów w przedszkolach publicznych, czyli w roku 2016 w działalności promocjonalnej finansowej znaczenia z pracy oraz odełączenia pracy oraz konflikt prywatnych przedsiębiorców politycznych, które są.
6. Gabriela Lenartowicz
q6
7. Paczaizm.pl
q7
8. Gabriela Lenartowicz
q8
9. Monitor Konstytucyjny
q9
10. Memy – Jeja.pl
q10
11. Moje oświadczenie przypomni zapomnianych jeńców polskich z wojny polsko-bolszewickiej roku 1920, będących w niewoli bolszewickiej.
12. Gdyby żył Che Guevara, gdyby zdrowie pozwoliło odwiedzić dzisiejszą Polskę Fidelowi Castro niewątpliwie obaj byliby dumni z determinacji z jaką, na wszystkich polach, podporządkujemy sobie Unię Europejską – ten socjalistyczny eksperyment, według planów Włodzimierza Lenina.
13. @ukradlem_ksiezyc: O dziwo w cywilizowanych krajach służby robią wszystko co mogą, żeby zminimalizować skutki minikatastrof naturalnych takich jak oblodzenia i wynikające z nich spore opóźnienia pociągów.
14. W dniu dzisiejszym podejmujemy ustawę, która zapewnia wsparcie dla emerytów i rencistów w formie wypłaty dodatkowego rocznego świadczenia pieniężnego.
15. Panie Marszałku, gdybym powiedział pomidor to rozumiem [„dobrze” – marszałek M.
16. W polsce mamy do czynienia z sytuacją , w której się , że miasto jest w , ale niestety , jak przy okazji , jest niemożliwe – to jest największy problem , który będzie , że nie ma.
17. Wiadomosci.com
q17
18. Więcej macie tu  odcinek 10 – Do sądu za kamerowanie – ….
19. We wniosku, który posłowie wnioskodawcy złożyli, została zawarta informacja biograficzna dotycząca kandydata pana prof.
20. JM Jackowski
q20
21. O tej ustawie natomiast to że my w ogóle o tej ustawie debatuje.
22. Gdy w 1956 roku komuniści wdrażali w Polsce sowieckie rozwiązania aborcyjne, ich propagatorką była prokurator Helena Wolińska, uczestniczka sądowych mordów na bohaterach podziemia niepodległościowego, takich jak generał August Fieldorf „Nil”.
23. Panie Marszałku, Wysoka Izbo, co sądzą Polacy o nakłanianiu do wręczenia łapówki w wysokości 50 tysięcy złotych przez Jarosława Kaczyńskiego.
24. Bezuzyteczna.pl
q24
25. Wysoka jakość naszych kontroli – potwierdzana przy okazji posiedzeń komisji sejmowych, na sympozjach i konferencjach naukowych, w szeregu publikacji, czy choćby podczas coraz intensywniejszej aktywności międzynarodowej – nie byłaby możliwa bez pracy wszystkich osób zatrudnionych w Najwyższej Izbie Kontroli.
26. Pl # polska # posel # sejm # parlament # euro # ue # unia # europejska # dieta # pieniadze 7,6 tysięcy euro czyli blisko 35 tysięcy złotych – to nowa kwota zarobków europosła.
27. Monika Rosa
q27
28. JM Jackowski
q28
29. Doc Player.pl
q29
30. Panie Marszałku, Wysoka Izbo, Kolesie Banasia, Ta ustawa likwiduje niezawisłość sędziowską.
31. Wolni i Solidarni
q31
32. Mógłbym powiedzieć, że wszyscy go znamy, i na tym zakończyć, jednak dwa słowa powiem, bo nie wszyscy są senatorami którejś tam kadencji.
33. Mam zaszczyt przedstawić w imieniu Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą kandydaturę senatora Kazimierza Michała Ujazdowskiego na przewodniczącego komisji.
34. Chciałbym teraz jako przykład działań pozytywnych, które są w naszej mocy, przedstawić podjętą przez nas dość skutecznie sprawę niemieckich odszkodowań dla Polaków, którzy w czasie drugiej wojny światowej byli ofiarami niewolniczej i ….
35. Mistrzowie.org
q35
36. 17, 18:46 Na ostatnim posiedzeniu Sejmu Jarosław Kaczyński nazwał siebie i polityków PiS „ludzkimi panami”.
37. Pani marszałkini wysoka izbo Panie marszałku Trzymajmy się Konstytucji Panie marszałku Wysoka izbo panie Nie podnoś ciepło Spoko jutro Dajcie mi szansę Panie pośle Cymański Pan z taką.
38. Ireneusz Zyska poseł na Sejm RP
q38
39. NetInfo24.pl
q39
40. Wiadomości – Gazeta
q40
41. Takie kategorie zagrożeń jak: „dzikie kąpieliska”, „miejsca niebezpieczne na terenach wodnych” oraz „utonięcia”.
42. Panie-marszalku.tatacily.com
q42
43. WGospodarce
q43
44. Mam przyjemność po raz pierwszy przemawiać przed tą Izbą w imieniu mojego klubu (Głos z sali: Cisza, cisza.
45. Mistrzowie.org
q45
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: