Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wiersze O Pragnieniu Drugiej Osoby

1. Głęboka miłość nie polega na przyjściu do drugiej osoby i powiedzeniu „oto moje plusy i minusy, weźmy Twoje plusy i minusy i stwórzmy coś razem”.
2. Janusz Radek „Nie mów że dotyk”
Thank you for watching!
3. Wydawnictwo J
q3
4. Mazowsze.hist.pl
q4
5. Czasem niebo gaśnie zatrwożone myśli kulą się do kurzu w ciemnym kącie kiwają się sędziwe drzewa od lat towarzyszą uparcie wbrew zakusom wichrów wierzą że jutro znów przyjdzie ciepłe i rozpromienione jak oczy dziecka na widok mamy potrzebuje bliskości w kilku słowach i milczenia wtulonego w dłoni.
6. Związek Literatów Polskich, Oddział Rzeszowski
q6
7. Złote myśli i cytaty o miłości często dotyczą miłości platonicznej, związków, pragnienia bycia blisko ukochanej osoby, gorących uczuć do nieznanej osoby czy w końcu zawodów miłosnych.
8. Polska Bibliografia Naukowa
q8
9. Głos Wielkopolski
q9
10. Mówi się, że wszystkie ważne osoby z życia Jesze Tsogjal, odrodziły się w otoczeniu Maczig Labdron.
11. Należy tutaj jednak dodać, że poddanie własnej osoby nieprzewidywalności relacji – za sprawą tej cechy relacja jest w stanie pojawiać się ponownie w świecie – jest skutkiem „odzyskania czegoś w zamian”.
12. W serwisie zebrałem wiersze, piosenki i opowiadania, do których często wracam i które służą mi pomocą w trudnych sytuacjach, na zakrętach życiowych dróg.
13. Władczyni oraz dwóch niewolników, co czyni razem dwie osoby Ambrose Bierce Marna jest miłość, która myśli o własnym tylko szczęściu.
14. ResearchGate
15. Dwutygodnik
q15
16. Instytut Obywatelski
q16
17. Mój anioł jest taki, jak ja z wyjątkiem różnicy tej, że ja grzeszę, a on nie, a kiedy się go pytam, co jest po drugiej stronie, to szeptem mówi mi, że dowiem się w odpowiedniej chwili, gdy spotkamy się twarzą w twarz, wówczas pokaże mi swój świat.
18. Romantyczne wyznania miłosne, piękne wierszyki o miłości, wyjątkowe wierszyki miłosne, najpiękniejsze wyjątkowe wiersze walentynkowe, gotowe teksty wyznań miłosnych dla ukochanej, ukochanego, smutne wyznania miłości, radosne, yznania milosne.
19. Współczesna Rodzina
q19
20. Autyzm u każdej osoby objawia się trochę inaczej, dwie osoby z taką samą diagnozą mogą mieć bardzo różne zachowania i możliwości.
21. Myślę o ludziach, Którzy nigdy nie zatrzymają na mnie wzroku I o tych, którzy zrobią to na zbyt długo.
22. Polsat News
q22
23. Przewodnik duchowy
q23
24. 2020 · Wiersze miłosne to jeden z najpopularniejszych sposobów okazywania uczuć – skradną serce nawet najbardziej nieśmiałej osoby.
25. Kwartalnik Artystyczny
q25
26. Magazyn „Wizje”
q26
27. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online.
28. Czasem niebo gaśnie zatrwożone myśli kulą się do kurzu w ciemnym kącie kiwają się sędziwe drzewa od lat towarzyszą uparcie wbrew zakusom wichrów wierzą że jutro znów przyjdzie ciepłe i rozpromienione jak oczy dziecka na widok mamy potrzebuje bliskości w kilku słowach i milczenia wtulonego w dłoni.
29. Małżeństwo bez miłości w przekonaniu moim nie leży… o ile skłamiesz uczuciu, o tyle skłamać musisz wszystkim następnym z uczucia wysnutym życia obowiązkom.
30. Nie zagląda głębiej, ponieważ wtedy zamiast drugiego opisywałby siebie – on zaś jest pusty i wolny na tyle, by stworzyć przestrzeń dla wszystkich, którzy pomarli, i ….
31. Z drugiej strony jawi się smutek inności i duchowej obcości bliskiej osoby( twoje świętowanie/ to komercja i bezsens).
32. Weź do ręki długopis i przelej na papier swoje uczucia – każdy marzy, aby choć raz ktoś napisał dla niego wiersz o miłości.
33. Kultura Liberalna
q33
34. Mały Format
q34
35. Wiersz: Moja żłosc mam dużo żłości w sobie nie wiem co mam z tym robic.
36. Zamyslenie.pl
q36
37. Repozytorium – UPH
q37
38. Jeśli ktoś myśli o swoim pragnieniu 24h, jest ogólnie szczęśliwy w życiu i nie ma oporu, wówczas przyzwala na spełnienie pragnienia.
39. Wiersz mówi o pragnieniu zrozumienia drugiego człowieka, być może – bliskiej osoby, empatii mężczyzny (podmiotu lirycznego) wobec kobiety, ale i o marzeniu zrozumienia świata, bytu, rzeczywistości („Podaj hasło / dziś do Ciebie” – owo „Ciebie” może odnosić się do kosmosu, świata).
40. „Chłopiec zwany Gwiazdką” – Matt Haig Ta kolejna bogata w ilustracje książeczka, to humorystyczna i wzruszająca historia o ….
41. Zamyslenie.pl
q41
42. Muza Radość Życia
q42
43. Wszystkie teksty Cytaty Aforyzmy Myśli Anegdoty Życzenia Wiersze Erotyki Fraszki Haiku Limeryki Piosenki Opowiadania Listy Dzienniki Felietony Recenzje • ok.
44. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Targowiskach
q44
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: