Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Rowerze

1. Rowerzysta (cyklista) – osoba przemieszczająca się za pomocą roweru.
2. MAHONEK CHCE SPRZEDAĆ WŁAŚCICIELCE KRADZIONY ROWER XD !!! *ŁĄCZY ZE SOBĄ 2 OSOBY* TELEFON ŻYCIA XD!
Thank you for watching!
3. Dlatego dzisiaj jako inspiracja zebrałem dla Was aż 23 cytaty mądrych kobiet, które sprawią, że poczujesz się dumna z ….
4. Zamyslenie.pl
q4
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Wyrwane z kontekstu
q6
7. Naklejkowi.pl
q7
8. Scandi Poster
q8
9. Odrobinę zaskoczyło mnie, jak bardzo negatywne emocje może to wzbudzić u niektórych.
10. I tak: Francuzi, mówiąc o pogubieniu pedałów (za Copenhagenize: „lose the pedals”), mają na myśli utratę kontroli nad sytuacją.
11. Wyprawy Mamy
q11
12. Crazy Nauka
q12
13. – Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie.
14. Tolerancja jest największym darem umysłu, a wymaga takiego samego wysiłku mózgu, co utrzymanie równowagi na rowerze.
15. Rowerowy Poznań
q15
16. Kurier Historyczny
q16
17. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet prezentujemy najciekawsze cytaty dotyczące.
18. Popularne w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych bicykle z ogromnym przednim kołem zostały już wyparte przez tak zwane „bezpieczne rowery” z kołami tych samych rozmiarów.
19. Gazeta Krakowska
q19
20. Historie z rowerem w tle O rowerach w literaturze, ciekawe historie i cytaty rowerowe, a także o tym jak rower przyczynił się do emancypacji kobiet.
21. AG.art deco
q21
22. Jonathan Carroll Dziecko na niebie Część trzecia: 1 224 Charles Peet (Suszarka) Chcecie wiedzieć, co to jest zło.
23. Scandi Poster
q23
24. Demotywatory
q24
25. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q25
26. Brakuje w takim wypadku obszernego wyjaśnienia, więc trzeba samemu dokładnie przemyśleć daną kwestię.
27. Laserowe LOVE
q27
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Jakieś piękne, które na długo się zapamięta bardzo mi na nich zależy sorry za kategorie może być o koniach i o wszystkim co z nimi związane ania12340 – ….
30. Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów.
31. NaklejkiOzdobne.pl
q31
32. Foto-cytaty
q32
33. Rowerowe Porady
q33
34. Strasznie sie tu oberwalo kosciolowi chrzescijanskiemu w poprzednich 2-woch komentarzach, ale nie zamierzam stawac w jego obronie, bo w cytacie, ktory umiescilem nie ma ani slowa o religii, a o kosciele chrzescijanskim juz w ogole.
35. Bo całkiem fajny masz rower i stopy masz fajne i głowę… Źródło: Iza Kowalewska, Korale, z płyty zespołu POE Szum rodzi hałas Drzwi znajdowały się w głębi podwórka.
36. FORUM rowerowe SzajBajk
q36
37. W rytm kołatania opon o kamienne łby nadchodzi oniemienie naparstki nakładane na siebie matrioszki z czerwonej cegły zwieńczone grotami zmatowiałych strzał bijących krzyżami w niebo.
38. AG.art deco
q38
39. Spreadshirt
q39
40. Patrząc na niebo, szukając wiatru śniłam o zbieraniu piór zgubionych przez niebieskie ptaki.
41. Czas Dzieci
q41
42. AG.art deco
q42
43. Cytaty o siostrze wykazują, że jeśli przewyższają rodzeństwo wiekiem, często stają przewodniczkami, wzorami do naśladowania, drugimi mamami, do których można się zwrócić z wieloma problemami.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: