Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Dodające Siły

1. Poniżej znajdziesz cytaty, sentencje, aforyzmy, złote myśli na temat siły, potęgi, mocy.
2. Pozytywna Energia
Thank you for watching!
3. Byście bez granic sobie ufali, byście wzajemnie się szanowali, Bóg drogowskazem Waszym niech będzie, a pełnię szczęścia w ….
4. InterviewMe
q4
5. Tydzień Wychowania
q5
6. Wprost nie do wiary ile rozumu używa się w świecie, dla udowodnienia głupstw.
7. InterviewMe
q7
8. Dla każdego nudnego autora, który nie miał tyle talentu, iżby się od autorstwa wstrzymał, jest to talent bardzo ważny umieć się pośpieszyć z wyrazem koniec.
9. Jest Pozytywnie
q9
10. Mocne cytaty
q10
11. Rośnij w Siłę
q11
12. Siła kobiet nie tkwi w tym co mówią, ale ile razy to powtarzają.
13. Alkoholizm – AkcjaSOS.pl
q13
14. Wszystko co kocham
q14
15. Ann Landers – Prawdziwą miarą osoby jest to jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi.
16. Maya Angelou, poetka, pisarka i aktorka: Pilnuj się, aby nikt cię nie lekceważył, nie zbywał ani po ….
17. Rośnij w Siłę
q17
18. Psychozytywnie.pl
q18
19. Wydawnictwo Święty Wojciech
q19
20. Jest Pozytywnie
q20
21. InterviewMe
q21
22. Człowiek, żeby mógł przejść przez życie jakoś możliwie i nie dać się innym poharatać, musi ciągle podpierać się i pocieszać różnymi mądrymi aforyzmami dającymi mu możliwość przeżycia każdego napotkanego świństwa i ścierstwa.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Zamyslenie.pl
q24
25. InterviewMe
q25
26. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe cytaty pojawią się na stronie www.
27. Nigdy nie będziemy mogli z całą pewnością stwierdzić, na ile nasze stosunki z innymi ludźmi są wynikiem naszych uczuć, miłości, nienawiści, dobroci lub złości, a na ….
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Zamyslenie.pl
q29
30. Dla mnie jednym ze sposobów nabierania siły i wiary w siebie są cytaty mądrych osób, które dzięki swojemu doświadczeniu potrafią człowieka zbudować, dodać im otuchy i chęci do działania.
31. فيسبوك – Facebook
q31
32. Najlepsi są najlepsi nie dzięki swojej inteligencji, wiedzy, czy doświadczeniu, ale dzięki motywacji – wewnętrznej sile woli oraz dobrze podejmowanym decyzjom.
33. Jarek Kefir
q33
34. Zamyslenie.pl
q34
35. Wszystko co kocham
q35
36. Wielkiezarcie.com
q36
37. Samobójstwo jest tajemnicą psychologiczną od wielu lat, jego przyczyny są często trudne do wykrycia, a skomplikowane procesy psychiczne zachodzące w umyśle samobójcy w zasadzie niemożliwe do wytropienia.
38. Najbardziej interesujące cytaty o sile od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat siła.
39. Słowa duże i MAŁE
q39
40. Ta strona została znaleziona przez następujące frazy: pewność siebie cytaty, cytaty o pewności siebie, cytaty dodające siły, wiara w siebie sentencje, cytaty dodające otuchy, cytaty o braku pewności siebie, pewność cytaty, cytaty wzmacniające pewność siebie.
41. Ministerstwo Relacji
q41
42. Znani chrześcijanie – WordPress.com
q42
43. Zamyslenie.pl
q43
44. 15:00 0,0°C Przeznaczenie to nie jest jednak siła nadprzyrodzona, ale siła konsekwentnego systemu zdarzeń.
45. Przez następujące frazy: cytaty które wzmocnią twoją pewność siebie, pewność siebie cytaty, wiara w siebie sentencje, cytaty dodające siły, cytaty podnoszące na duchu, cytaty o byciu silnym, pewność cytaty, cytaty o pewności siebie.
46. Pokarmy, które goszczą na naszych stołach, mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i nastrój.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: