Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Aforyzmy Urodzinowe

1. Aforyzmy, cytaty, przysłowia i sentencje najwyżej oceniane przez użytkowników strony, uznane przez nich za najlepsze.
2. Dla mojej Miłości
Thank you for watching!
3. Szachy w moim życiu.
q3
4. Com jest najlepszym sposobem i miejscem, aby wyrazić słowami wiele pięknych rzeczy.
5. Piękne cytaty, aforyzmy i wiersze Ambicje Biblia Biznes Bogactwo i Bieda Ból Cel Ciekawość Cierpienie Cierpliwość Czas Człowiek i Ludzie Dobre rady Dobro i zło Doświadczenie Dzieci Egoizm Elegancja Geniusz Głupota Gniew Jedzenie Kłamstwo i Prawda Kobieta Lekarstwo Lęk Lenistwo Litość Los Małżeństwo Marzenia Matka Mądrość.
6. Znalezione u nas cytaty i złote myśli z powodzeniem można dołączać do kartek elektonicznych i wysyłać do znajomych.
7. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
8. Inspirujące cytaty na kartkę, na FB – piękne, motywujące myśli i sentencje.
9. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q9
10. Kobieta po 50 – dla dojrzałych kobiet
q10
11. Dziennik Bałtycki
q11
12. Z okazji urodzin życzę Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia,.
13. Dziennik Bałtycki
q13
14. Bogaty zbiór zawierający aforyzmy, cytaty, sentencje pogrupowane tematycznie.
15. Przed nim bowiem nowe wyzwania dojrzaŁego wieku, czasami ukoŃczenie 50 lat wiĄŻe siĘ z.
16. XdPedia – Pinger
q16
17. Www.urodzinowe-zyczenia.pl
q17
18. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
19. Mjakmama.pl
q19
20. ) jeśli przyjrzycie się komukolwiek naprawdę uważnie, znajdziecie coś szczególnego w nawet najbardziej zwyczajnej osobie.
21. W serwisie MegaKartki znajdziecie także wiersze miłosne największych polskich poetów, cytaty i aforyzmy.
22. Jeśli zastanawiasz się nad zasadami, które obowiązują podczas składania życzeń i nie chcesz przy tej okazji popełnić żadnej gafy, zapoznaj się z krótkim przewodnikiem:.
23. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
24. Primo Cappuccino
q24
25. Hasło Przywracanie hasła.
26. Sentencje skłaniające do refleksji, przemyśleń, aforyzmy niosące nadzieję, ale i rozsądne.
27. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
28. Przeglądajcie cytaty i aforyzmy, wszystkie cytaty są specjalnie wyselekcjonowane i znajdziecie w nich wiele złotych myśli.
29. Zamyslenie.pl
q29
30. Życie to zagadka, nie trać czasu, bo jej nie rozwiążesz.
31. Zamyslenie.pl
q31
32. Sprawdź gotowe, ciekawe Wierszyki SMS z okazji Urodzin dla rodziny, znajomych i przyjaciół w serwisie Życzenia iWoman.
33. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q33
34. Galeria u Marzęty – dobry prezent na każdą okazję, Obrazy Lublin
q34
35. Mjakmama.pl
q35
36. Cenimy sobie złote myśli, lubimy cytaty, zaś aforyzmy i sentencje pozwalają się łatwo przyswoić i na długo zadomowić się w pamięci, dlatego tak często do nich sięgamy, a jeśli są to znane teksty, wówczas można liczyć na powszechne zrozumienie tego, co chcemy przekazać.
37. Com – Obszerny zbiór zawierający cytaty, aforyzmy, przysłowia, sentencje.
38. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q38
39. Albumfotograficzny.pl
q39
40. Złote myśli, Aforyzmy, Cytaty, Przysłowia, Sentencje, Maksymy, Mądrości… Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
41. Na urodziny, imieniny, Boże Narodzenie czy Wielkanoc.
42. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
43. Wszystkie O cierpieniu O człowieku O głupocie O jedzeniu O kobietach O kotach O małżeństwie O marzeniach O mądrości O mężczyznach O milczeniu O miłości O nadziei O pieniądzach O pracy O przemijaniu O przyjaźni O psach O rodzinie O rozstaniu O szczęściu O śmierci O.
44. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q44
45. Życzenia urodzinowe i „Happy Birthday to you” Piosenka urodzinowa znana na całym Świecie została opublikowana w 1924 roku.
46. I Love Poland
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: