Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Niej

1. W tych cytatach, odnajdziesz piękno, jakie daje przyjaźń i miłość.
2. Smutne cytaty o miłości :,)
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Magazyn HIRO
q4
5. Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, więc dziś przed Wami najpiękniejsze cytaty o mamie – idealne chociażby wtedy, jeśli chcecie do prezentu dodać piękną dedykację.
6. Remember me) Piękny cytat z romantycznego dramatu o śmiertelnie chorej nastolatce, która zakochuje się z wzajemnością w szkolnym przystojniaku.
7. Relacje z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami i innymi krewnymi naznaczają całe życie jednostki i determinują wiele jej zachowań.
8. Zobacz najpiękniejsze cytaty o kobietach stworzone przez znanych pisarzy, satyryków a nawet polityków.
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Oczywiście proporcjonalnie do częstotliwości, z jaką wyszukujemy fajne cytaty z piosenek o miłości, powstają też traktujące o niej piosenki.
11. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q11
12. Dzisiaj jestes jutro Cie nie ma To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
13. Miasto Dzieci
q13
14. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q14
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Żyjmy marzeniami ja o to proszę i tak chce do końca żyć z tobą na zawsze z tobą być a gdy się spełnią te najskrytrze upragnione o mój Boże jak w te siedem dni od pierwszego dnia poznania do siódmego siódmego łzami pożegnania(rozstania) to takie miłe być zrozumianym i gdy każdy ruch doceniany przez tą drugą osobe a każde.
17. MEMy – Tapety na Pulpit
q17
18. Pracę należy wybierać dużo ostrożniej niż współmałżonka, ponieważ będzie się w niej spędzać więcej czasu niż w jego towarzystwie.
19. Dobreprogramy
q19
20. ASZdziennik
q20
21. Psycholog Wojciech Wypler
q21
22. Kilka z nich wciąż zachowuje aktualność, nawet pomimo gwałtownych zmian kultury.
23. Cytaty, złote myśli, aforyzmy i przysłowia powstają na jej cześć niemal każdego dnia.
24. Miłość, Cytaty, Słowa • Mysli.com.pl
q24
25. Chociaż był jednym z najbardziej błyskotliwych umysłów XX wieku, uprzedzał: „Nigdy nie będę w stanie umrzeć dla swoich przekonań, ponieważ mogę się.
26. Sentencje Sentencje teologiczne Sentencje o miłości Sentencje o sobie Sentencje o przyjaźni Sentencje o szczęściu Sentencje o sukcesie Sentencje o pracy Inspirator osobisty Książki Psychologiczne Złote Myśli Dobre Książki Prezentacje Sentencje o Miłości – Sentencje Miłosne Cytaty o Miłości.
27. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
28. Świat Bibliotek
q28
29. Wybrać kilka pięknych cytatów biblijnych o wierze nie było prosto, ale chciałam się z Tobą podzielić moimi ulubionymi.
30. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q30
31. Dobreprogramy
q31
32. Gazetawroclawska.pl
q32
33. Przykładem, który w lapidarny sposób oddaje istotę macierzyństwa, jest cytat z listu apostolskiego Jana Pawła II „Mulieris dignitaten”: „Macierzyństwo zawiera w sobie szczególne obcowanie z tajemnicą życia, które dojrzewa w łonie kobiety”.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: