Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dwóch Mężczyzn Z Jedną Kobietą

1. Triolizm heteroseksualny i biseksualny może polegać zarówno na współżyciu dwóch kobiet z jednym mężczyzną, jak i dwóch mężczyzn z jedną kobietą.
2. ŚWIAT BEZ MĘŻCZYZN
Thank you for watching!
3. 03 16:07): jak bylam sama to miałam takie fantazje, ale teraz kiedy mam faceta do którego czuje coś nie potrafię cobie wyobrazic ze moglabym to robic z kims innym, tak samo nie wchodzi w gre trójkąt 1M + 2K bo nie chce sie dzielic moim facetem z inna kobieta.
4. Jedyny minus – znajdźcie mi dwóch heteroseksualnych facetów na tyle mocnych psychicznie aby udźwignąć swoją obecność w łóżku jednocześnie i z jedną kobietą (z dwiema to już jest zupełnie inna historia).
5. 2002 · Można sobie też wyobrazić sytuację, że tych dwóch poza rzeczoną jedną ma dwie / dwóch / jedną + jednego następne(ych) itd.
6. Patrycja Gryciuk
q6
7. Przeciwnie, Anders i wokalista Florian Silbereisen przyjmują role dwóch mężczyzn, którzy pojedynkują się z jedną i tą samą kobietą, która najwyraźniej powiedziała im obojgu, że ich kocha.
8. Wiadomości – KPP w Aleksandrowie Kujawskim
q8
9. Onet Kultura
q9
10. Zdarza się, że jedna osoba żąda spełnienia zachcianki, która wydaje się drugiej nie do zaakceptowania.
11. Kurier Lubelski
q11
12. Shutterstock
q12
13. Wolsztyn112
q13
14. Prawdą jest, że zarówno rozwojowe, jak i kaleczące spotkania kobiet i mężczyzn wynikają ze współpracy obu stron.
15. Prawdą jest, że zarówno rozwojowe, jak i kaleczące spotkania kobiet i mężczyzn wynikają ze współpracy obu stron.
16. Można kochać dwie osoby, siedemnaście albo sto pięć, można uprawiać seks z jedną z nich, z wszystkimi lub z żadną.
17. 2002 · Można sobie też wyobrazić sytuację, że tych dwóch poza rzeczoną jedną ma dwie / dwóch / jedną + jednego następne(ych) itd.
18. Dzierzgoń twoje miasto
q18
19. Onet Kobieta
q19
20. Czas Gentlemanów
q20
21. Chrzanowski112
q21
22. Www.karoakabal.pl
q22
23. Przeciwnie, Anders i wokalista Florian Silbereisen przyjmują role dwóch mężczyzn, którzy pojedynkują się z jedną i tą samą kobietą, która najwyraźniej powiedziała im obojgu, że ich kocha.
24. Tygodnik Polityka
q24
25. Zwierciadło
q25
26. Warszawska Kulturalna
q26
27. Mogą zarówno ją jebać na „rożen”, czyli jeden od tyłu, drugi do dzioba, jak i urządzić podwójną penetrację.
28. Wysokie Obcasy
q28
29. Wiadomości – Dziennik.pl
q29
30. Sympatia Porady
q30
31. Poliandria występuje także w niektórych społecznościach afrykańskich , obok monogamii i poligynii, w przypadku gdy opłata za żonę jest zbyt wysoka dla biedniejszych członków społeczności – możliwy jest wtedy związek grupy mężczyzn z jedną kobietą.
32. Mum and the city
q32
33. Zwierciadlo.pl
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: