Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Szwejk Cytaty

1. Przygody dobrego wojaka Szwejka czasu wojny światowej – Jaroslav Hašek Książka już od 37,00 zł – od 37,00 zł, porównanie cen w 8 sklepach.
2. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się – Jak osiągnąć sukces
Thank you for watching!
3. Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války) – antywojenna powieść czeskiego pisarza Jaroslava Haška, której bohaterem jest Józef Szwejk z Królewskich Vinohradów w Pradze, sprzedawca psów i pucybut porucznika Lukasza.
4. To przeczytałam
q4
5. Biblionetka
q5
6. Listy ateistów
q6
7. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q7
8. Kocia Kołyska
q8
9. Wyposażenie i dekoracja całej restauracji odpowiada swojej nazwie – obrazy w duchu Szwejka i niepowtarzalne Szwejkowe cytaty można znaleźć na każdym kroku Menu restauracje.
10. Kurier Miejski
q10
11. – któż z Czytelników nie zna tego zdania wypowiedzianego przez głupawego i dobrodusznego praskiego handlarza psów, którego złośliwy los posłał na wojnę.
12. Joe Monster
q12
13. (Szwejk) Z wiosną – nadzieje rosną, Przychodzi lato – czekamy na to, W jesieni – może się zmieni, Przychodzi zima – i znów nic ni ma.
14. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
15. Cyfranek – BookLikes
q15
16. „And so they’ve killed our Ferdinand,’ said the charwoman to Mr Švejk, who had left military service years before, after having been finally certified by an army medical board as an imbecile, and now lived by selling dogs — ugly, mongrel monstrosities whose pedigrees he forged.
17. Cyfranek – BookLikes
q17
18. Wolne Lektury
q18
19. DocPlayer.pl
q19
20. Apartamenty w Sanoku
q20
21. ” Michael Blumlein, Szczurze mózgi w Kroki w nieznane 2005 Bardzo mocne otwarcie opowiadania, które mocno wryło mi się w pamięć.
22. Poczytaj cytaty o śląsku: Znam zbyt wielu ludzi mówiących, że najlepszą decyzją na jaką się w życiu zdobyli, był wyjazd z Polski.
23. To ze mowil o ZUkowie wcale nie znaczy ze Zukow powiedzial cos takie albo ze powiedzial w tym kontekscie w ktorym podal to Ajk.
24. Opinie, recenzje książek i oceny czytelników, wirtualna biblioteczka i rekomendacje książek.
25. Cytaty z książki „Przygody dobrego Wojaka Szwejka” (14) Posłusznie melduję, panie oberlejtnant, że wszystko jest w porządku,.
26. Dobry wojak Szwejk i inne osobliwe historyjki (Dobrý voják Švejk a jiné podivné historky, 1912) Mój handel psami (Můj obchod se psy, 1915) Dobry wojak Szwejk w niewoli (Dobrý voják Švejk v zajetí, 1917).
27. UpolujEbooka
q27
28. Jaroslav Hašek Przygody dobrego wojaka Szwejka podczas wojny światowej tłum.
29. News – O.pl Polski Portal Kultury
q29
30. Join Facebook to connect with Tomisia Teresa Szwejk and others you may know.
31. DocPlayer.pl
q31
32. Tygodnik Polityka
q32
33. Dialog – Miesięcznik poświęcony dramaturgii współczesnej
q33
34. Dołącz do Facebooka, by mieć kontakt z Szwejk Kielc i innymi, których możesz znać.
35. Grzegorz Kempinsky BLOG
q35
36. Demotywatory
q36
37. W czasie spaceru po Nowym Mieście można zajrzeć do jednej z najsłynniejszych praskich restauracji Pod Kielichem (U Kalicha) przy ul.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: