Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Powoli Umiera Ten

1. Powoli umiera ten kto rezygnuje z własnego projektu przed rozpoczęciem go, kto nie pyta o to, czego nie zna i nie rozumie, kto nie odpowiada kiedy się go pyta o coś co zna.
2. INTERNAJMAN – Fizyk Najman wchodzi w 4 GĘSTOŚĆ *powoli*
Thank you for watching!
3. Radio Istebna
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Czego najbardziej…?!
q5
6. Powoli umiera ten, kto staje się niewolnikiem przyzwyczajenia, ten kto odtwarza codziennie te same ścieżki, ten kto nigdy nie zmienia punktów odniesienia, ten kto nigdy nie zmienia koloru swojego ubioru, ten kto nigdy nie porozmawia z nieznajomym.
7. Mały Obłok Magellana, znajdujący się około 200 tysięcy lat świetlnych od Ziemi, umiera.
8. Rzeczpospolita
q8
9. Caminando – WordPress.com
q9
10. Tapety na Pulpit
q10
11. Blog Poczta Polska
q11
12. Okazuje się, że słownik przeciętnego Polaka jest bardzo ubogi, a słów, które.
13. Głos Koszaliński
q13
14. Psychologia codzienności – WordPress.com
q14
15. Codzienny Poznań
q15
16. Lilak – Flog.pl
q16
17. Wielu z Was pewnie ma piłkarza, którego karierę zaczęło śledzić dzięki grze w Fifę, FM’a czy jakiekolwiek zajęcia „okołopiłkarskie”.
18. Trójmiasto.Wyborcza.pl – Wyborcza
q18
19. Reality – Pinger
q19
20. RatujemyZwierzaki.pl
q20
21. Grzegorz Kempinsky BLOG
q21
22. Rozwijany w żółwim tempie FPS nadal boryka się z wieloma problemami, a nic nie wskazuje na to, że firma matka ma zamiar zmienić ten stan rzeczy.
23. Com # swiat # assange # media # wikileaks # 4konserwy Więziony dziennikarz jest faszerowany środkami uspokajającymi i zamykany w izolatce na 23 godziny na dobę.
24. Powoli umiera ten, kto niszczy swą miłość własną, kto znikąd nie chce przyjąć pomocy, kto idzie przez życie narzekając na własne nieszczęście i na deszcz, który pada.
25. Zygmunt – Flog.pl
q25
26. Myslowice.net
q26
27. Powoli umiera ten, kto niszczy swą miłość własną, kto znikąd nie chce przyjąć pomocy, kto idzie przez życie narzekając na własne nieszczęście i na deszcz, który pada.
28. Spider’s Web
q28
29. Powoli umiera ten, kto staje się niewolnikiem przyzwyczajenia, ten kto odtwarza codziennie te same ścieżki, ten kto nigdy nie zmienia punktów odniesienia, ten kto nigdy nie zmienia koloru swojego ubioru, ten kto nigdy nie porozmawia z ieznajomym.
30. Polska Times
q30
31. Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA
q31
32. Powoli umiera ten kto rezygnuje z własnego projektu przed rozpoczęciem go, kto nie pyta o to, czego nie zna i nie rozumie, kto nie odpowiada kiedy się go pyta o coś co zna.
33. Potem przestaliśmy się się o siebie troszczyć, rozmawiać i dbać o to drugie.
34. Gaming Society
q34
35. Radio Białystok
q35
36. Powodów może być mnóstwo, natomiast zawsze jest tak, że W małżeństwie umiera się powoli, nie od razu, ale systematycznie, centymetr po centymetrze.
37. Trójmiasto.Wyborcza.pl – Wyborcza
q37
38. SlidePlayer
q38
39. 2012 Opuszczony dom w Czerwięcinie przyciąga tych, którzy chcą z niego wynieść, ile się da.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: